Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    narazie berlin
    Posty
    37
    Mam maly problem, wiem ze inny maja wieksze itd ,

    gram na stolach NL i zbudowalem 30 X buyin , zaczela mnie ta gra zarobkowa strasznie nudzic. Pomyslalem ze mam wystarczajaco wysoki bankroll zeby wejsc na wysze stawki.

    Ale nie czulem sie wogole pewny na tych wyszych stolach. Dlaczego?
    Zbyt wysoki poziom graczy i granie nie kartami a graczem (mna) z ich strony.

    Oczywiscie stracilem 1/3 mojego bankrollu i musialem znow wejsc na moje wczesniejsze stoly i go odrobilem.

    Teraz mam znow ponad 30X buyin i nie widzialem innego wyjscia jak 10X buyin przeslac na konto.

    Ktos powie to siedz na tych niskich stawkach i tyle, ale wygrane sa zbyt male do bankrollu i gra sie robi nudna. A chyba kazdy chce jak najdelej doisc w swojej karierze )

    Jedyne wyjscie stopniowe wejscie na wyzsze stawki i nauka z porazek.
    Czy macie jakis inny sposob czy doswiadczenie?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Mialem 30xbuyinow na tych wyzszych stawkach?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    no wlasnie 30buyinow na obecnych stawkach czy 30buyinow na tych na ktore chcialbys wejsc?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    narazie berlin
    Posty
    37
    Mialem 30xbuyinow na tych wyzszych stawkach?

    Nie wiem o co chodzi????

    Na wyszych mialem 15 x buyin NL 200 i okolo 8 X buyin na NL400 (nieudane)

    Na tych mnieszych to 30 x buyin czyli obecnych

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    No to moge Cie wysmiac: ha ha ha

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Zbieraj 25xBuy-in, ale na wyższe stawki. Czyli jeśli grasz na NL50 i masz 1500$ (30xBuy-in) to aby przenieść się na NL100 zbierz 2500$ (żeby mieć 25xBuy-in na stawkach na jakich masz zamiar grać).

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Czyli jeśli grasz na NL50 i masz 1500$ (30xBuy-in
    jakbym ja mial miec tyle zeby zaczac grac na takich stakach to:

    1) zwariował bym na niskich stawkach widzac co ludzie robia
    2) znudziloby mnie granie na tak niskich stawkach

    ja zaczalem grac nl50 ze 100$ i naprawde trzebaby miec strasznego pecha by przegrac calość oczywiscie mowie o grze z minimalnym buyinem

    pewnie mnie wszyscy zaraz zjada za to co pisze ale jak dlamnie te wasze 25X max buyin i takei tam guzik daja dla poczatkujacych i słabych graczy bo jezeli nie potrafia jeszce wyrgywac to nawet jak beda mieli 100X to i tak przegraja

    Na nizszych stawkach tak gdzies wlsnie do nl50 jest duze zroznicowanie poziomow i jest wielu slabych graczy ktorzy rozdaja kase

    Na wyzszych stawkach poziom jest bardziej wyrownany a przynajmniej wyzszy i tam potrzeba zabezpieczenia w postaci duzego bankrola bo nawet mimo dobrej gry

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    sebkrol, nie jestem wstanie sobie wyobrazic jak grasz z dwoma buyinami evPoker

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    evPoker
    ???

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    sebkrol, nie jestem wstanie sobie wyobrazic jak grasz z dwoma buyinami evPoker
    no właśnie nie gra gra na nuts albo close-to-nuts, taka taktyka na niskich limitach to nie nowość, można tak grać, na wyższych się nie da bo gracze to przejrzą, sęk w tym że evPoker lepiej się nauczyć na niższych stawkach gdzie taniej to kosztuje niż na wyższych, tak samo nauka wykorzystywania 'small edges' i sytuacji +EV... co do nudy to nie wiem jak można się nie nudzić grając shortstackiem, no, można... grając kilka stołów, ale jak się ma 2 buyiny? ale... jak mu tak dobrze to niech gra, nie ma jedynej słusznej drogi i my tu się nie powinniśmy krytykować że ktoś gra tak, a inny inaczej, każdy mniej więcej wie o co chodzi i sobie wybiera swoją drogę nauki, byle mu BR rósł... czego każdemu życzę -> i tym z 2xbuyinBR i tym z pow.30buyin