Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: prosze o porade

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Witam wszystkich , jestem nowym uzytkownikiem forum i chcialbym prosic o kilka wskazowek dotyczacych mojej gry- w texas holdema gram juz jakis czas - bez rewelacyjnych wynikow, ostatnio mialem dosc dluga polroczna przerwe , po wakacjach postanowilem sprobowac sil na pokerstars , wplacilem niewielka kwote i jakos idzie - tutaj moje statystyki - vinci1989 - zdaje sobie sprawe ze oberwe po uszach za kiepski bankroll managment ale teraz juz wyglada to przyzwoicie i staram sie utrzymywac poziom wpisowego 5 % calego bankrolla nie mniej jednak widze ze turnieje ktore gram a nastawilem sie na double up nie ida mi najgorzej , chcialbym jednak uslyszec opinie bardziej doswiadczonych graczy , ktorzy pomogliby mi bardziej profesjonalnie podejsc do tematu pokera , z gory dzieki za kazdy wpis

  2. #2
    nie graj "za 5%" bo to nie "wyglada na przyzwoity bankroll management", nawet w DONach. 20 buyinow to zdecydowanie z malo, 8 gier poza kasa i z 400$ sie zrobi 220 i musisz zejsc nizej ? ;f

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    nie nastawiaj sie na double up... jezeli grasz turnieje to musisz grac zeby wygrac. double up mozesz sobie zrobic w 2 minuty na cash game'ach a turnieje gra sie po to by z malej inwestycji wygrac 40 razy tyle.