Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Mam nadzieję, że są tutaj tacy Spróbowałem ostatnio z tymi turniejami w sieci ipoker i całkiem nienajgorzej mi to wychodzi, chociaz próbka jest jak narazie znikoma, więc nic nie wyrokuję jeszcze. Stąd własnie moje pytanie do osób grających te turnieje regularnie: jak wysokie roi można osiągnąć grając tego typu turnieje z niskim wpisowym ($5-$10)? Czy jest to mniej czy też bardziej dochodowe od normalnych 9/10man sng? Aha, no i na jakich roomach to gracie?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    dony sa na PS ipoker w duzych ilosciach a w miejszych na boss b2b oraz ongame - gdzei mozna jeszcze jako tako cos regularnie zagrac

    Na ipoker nie gralem Sprawdzaj w sharku wyniki najlepszych regow na stolach ktorych masz i bedziesz mial ROI o ktore pytasz Jakbym mial strzelic to tam regularsi przy multitablingu pownni miec ROI 3-5%

  3. #3
    wystartowaly fifty50, dony pewnie umra :P

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Nie sadze bo ta gra bardziej przypomina zwykle sity z racji struktury wyplat niz dony W nich i tak oplaca sie grac i ryzykowac by budowac sie do mozliwie najwiekszego stacka bo kazdy zeton to wiecej $

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jesli grasz dony to koniecznie zalatw sobie rakeback 50%+ i wtedy roi bedzie przyzwoite w przeciwnym wypadku szkoda chyba tam grac.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Nie sadze bo ta gra bardziej przypomina zwykle sity z racji struktury wyplat niz dony W nich i tak oplaca sie grac i ryzykowac by budowac sie do mozliwie najwiekszego stacka bo kazdy zeton to wiecej $
    wlasnie dlatego kazdy donk grajacy dony albo odpada w ciagu 10 rak, albo sie nabudowuje to kilku tysiecy wygrywajac wszystkie flipy i walac suckouty, dlatego donki pojda grac 50fifty :P a gdzie donki... tam regi

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Pozyjemy zobaczymy Wychodzac z tego zalozenia to juz dawno donkow nie powinno byc na donach

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Nie sadze bo ta gra bardziej przypomina zwykle sity z racji struktury wyplat niz dony W nich i tak oplaca sie grac i ryzykowac by budowac sie do mozliwie najwiekszego stacka bo kazdy zeton to wiecej $
    +1. Imo regom wcale nie opłaca się gra w tych turniejach. Strategia taka jak na donach zupełnie się nie sprawdzi w fifty50, a i w porównaniu ze zwykłymi jednostolikowymi sng struktura wypłat słabo wypada. Czyżby kolejny nietrafiony pomysł PS?

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jesli grasz dony to koniecznie zalatw sobie rakeback 50%+ i wtedy roi bedzie przyzwoite w przeciwnym wypadku szkoda chyba tam grac.
    Sądzę, że cokolwiek z rb 50% > cokolwiek innego z mniejszym rb Ale nie oferty rb chcę porównać, tylko co jest bardziej dochodowe "w próżni". Dony nie są moją główną grą, najczęściej gram 6max cash. Obecnie nawet SSS 6max i całkiem fajnie wychodzi. No ale warunkiem SSS jest to, że musi być spory ruch, bo często trzeba zmieniać stoliki. Nie wszystkie roomy mogą to zaoferować. Zastanawiam się też czy właśnie na donach np możnaby zrobić więcej rake (a co za tym idzie rb) niż grając stoliki czy też zwykłe sng (których praktycznie nigdy nie próbowałem na dłużej).

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    na pewno na cashu zrobi sie wiecej rake 6max