Strona 38 z 126 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1254
  1. #371
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Co tu tak cicho ?

  2. #372
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    dobra , to ja w przeciwienstwie do damiana ktory sie chwali swoja gra z agrodonkami , zamieszczam link do screena z mojego rozdania.
    W zasadzie nie bylem pewny czy dobrze zrobilem wiec wyraźcie swoja opinie.
    Akcja : finalowy stolik SnG18 osob wlasnie sie rozpoczal, jestem chip leaderem i mam przyjemna reke (jak na zdjeciu). dostaje duzy raise i czy powinienem go zagrac czy nie ?
    W efekcie zrzucilem reke, gosc mial asy na rece , ale ja mialbym kolor ;/
    Jak myslicie decyzja byla dobra czy nie ?
    oto link do zdjecia :
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

  3. #373
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    aha , nie dodalem najwazniejszego, gosc dopiero sie pojawil przy stoliku wiec nic o nim nie wiem.
    ps. czemu mi sie nie udalo tu wkleic zdjecia ?

  4. #374
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    74
    Fred/
    Jestes bez pozycji za Tobą dwoch typow, realny alin od limpera z tym ze obaj ci bardzo nie zagrazaja. MOzliwa akcja - najgorsza Alin od limpera i alek od raisera. To ze koles gra pierwza reke nie zmienia faktu ze Twoja jest grywalna a stak pozwala na inwestycje 450 zeby wygrac 750. Jak dla mnie call.

  5. #375
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    138
    Tak jak Maciek pisał... Zresztą niektorzy graliby z ta reka na FT izi reraise. Jesli zostalibyśmy sami po flopie to przy niskim stole zapewne bylby lead w okolicach wysokosci pota, choc sa opinie ze to donk bet, bo po co leadowac jak mozna zagrac check raise,ale to opinia w przypadku gdy cos mamy.MAciek pisal: najgorsza Alin od limpera i alek od raisera... jest jeszce "miejsce na fold" w razie W
    Niepotrzebnie napisales co mial bo to juz inaczej sie patrzy moge Ci powiedziec. good fold AA mial, ale z 2 strony qwa kolor zrzucasz? lepiej nie pisac zakonczenia od razu

  6. #376
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    No może faktycznie nie potrzebnie zdradziłem zakończenie, ale mimo wszystko najważniejsze, że turniej znów wygrałem początkowy limper był drugi chyba.

  7. #377
    Na 1 rzut oka to raczej ez fold. Przy 4 shortach nie ma co scierac sie z 3 big stackiem ( nie jestes CLem xD , po lewej typo ma 7k :P )tymbardziej ze slabym AJs.




    ICMowo tez fold izi, ale nie gralem nigdy tych 18stek i nie wiem za bardzo czy patrzy sie na to tak jak w 9tkach czy 6stach.
    "W efekcie zrzucilem reke, gosc mial asy na rece , ale ja mialbym kolor ;/" XDDDD Nie patrz tak na to, co BYS MIAL , przed flopem bylbys w dupie i tyle Cie powinno interesowac A jeszcze idac dalej, to tez nie wazne ze akurat on pokazal tam AA, tylko jaki on tam ma caly zasieg, a Twoje AJs vs jego caly zasieg jest daleko z tylu

  8. #378
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    74
    Stosowanie sitandgo Wizarda do szerokich stołow mija sie z celem. Tam goscie graja z 50 % wieksza skala open range

  9. #379
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    138
    +

  10. #380
    Pokazalem to rozdanie znajomemu ktory regularnie gra te 18stki na 15$/30$ z b. dobrym roi i to mi odpisal :

    "Tak jak piszesz.Ez fold.Grałbym tutaj TT+, AK.

    To samo powinien pokazać wiz po zmianie edga na 0.

    Range są też raczej(Nie znam graczy) źle ustawione.

    Imo jeśli to randomy to dałbym limperowi zdecydowanie szerzej, a temu co podbija 9-10/6-8"