Strona 63 z 126 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 1254
  1. #621
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    W zasadzie to zrozumiałem większość Twojego wpisu, ale muszę Ci coś poradzić : skończ już z czaterią, demotywatorami, kwejkiem itp. bo udziela Ci się to w Twoich wypowiedziach ;p
    Ps. Fartło Ci się z tym mastersem

  2. #622
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    223
    Ok

  3. #623
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    223
    Ostatnio tu jakoś smutno (pomijając fakt, że tylko ja i Piter się udzielamy) to wrzucę fajny filmik który właśnie znalazłem Have fun: Funny and Intense Moments in Poker! - YouTube



    dzięki piter za kwejka tego nie znałem =D

  4. #624
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Gdzieś już to oglądałem.
    Jednak stwierdzam że u nas na cashach jest śmieszniej, np. kiedy robiły strucla, double strucla, third strucla, po czym zimek robi all-in w ciemno
    Albo kiedy gacek mówi: kurde miałem to 92 i bym wygrał jakbym weszedł w grę! no cholera !
    haha ;D

  5. #625
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    hahah, to mnie rozbroiło (mowa o Negreanu) : Wspomina on także o chyba mało znanym zakładzie Daniela, który zapowiedział, że za 1,5 miliona dolarów zmieni swoje nazwisko na Hellmuth!

  6. #626
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    22
    Dla tych którzy chcieli by zobaczyć bądź spróbować

    petanque tango - YouTube

    więcej informacji na www.dbk.org.pl

  7. #627
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Gacek, weź nie spamuj nam tu bo dostaniesz bana :]
    Widzieliśmy już ulotki :PP

  8. #628
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    W dniu wczorajszym odbył się dla odmiany turniej, w którym wzięło udział 9 osób.
    W finale ja z Patrykiem zrobiliśmy deal'a, więc trudno wskazać wygranego, ale to on w chwili porozumienia miał więcej żetonów - i to znacznie.

    Informuję, iż w związku ze wzrastającą ilością zainteresowanych, być może w najbliższy poniedziałek ponownie ruszymy z DLP i zapraszamy wszystkich chętnych.

    Ps. przyszło mi do głowy, aby nie trzymać się kluczowo przebiegu rozgrywania ligi, i wprowadzić kilka zmian, które trochę ożywią rywalizacje, m.in. zorganizować ligę na 6 tygodni a nie 12.
    Już to argumentuje: jest nas mało, nie będzie takich różnic w punktach i dlatego zawodnicy będą wciąż zmotywowani aby gonić tych którzy są z przodu. Jeśli komuś jeden, drugi, trzeci raz pójdzie słabo, mógłby zrezygnować i przestać chodzić przez najbliższe np. 9 tyg. , a tak to będą tylko 3 tyg. Poza tym zmniejszy to szanse że się nam liga w środku rozgrywek poprostu rozpadnie
    Boczne stoliki cashowe ! widzieliście (niektórzy) wczoraj, jak od razu dużo lepiej to wyglądało

    Podsuwajcie swoje przemyślenia w tym tygodniu, o ile jeszcze w ogóle ktoś to czyta... :]

  9. #629
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    223
    To 6 turniejów zamiast 12 ? Trochę spadnie prestiż wygranej... Jeśli chcesz jeszcze przez półtora miesiąca przetrzymać zorganizujmy DSOP =D 6 turniejów każdy inny z innm wpisowym i oczywiście main event na koniec :> Bo taka 6 tygodniowa liga mnie nie ratuje w 6 turniejach wezmę udział w 4 (praca) i jak niby mam wyprzedzić gościa który zagra w 6 ?
    Grajmy jak dawniej i pamiętaj o turnieju bounty !

  10. #630
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Trochę - to już spadł prestiż naszej ligi. O ile miałem wrażenie, że była to jedna z większych lig na podkarpaciu, tak teraz ledwo może się nas uzbierać 9 osób. Pewnie reszta boi się służb celnych - ale bez obaw, oni już wyluzowali - na marginesie sąd cofnął zażuty dla osób z posiedzenia pokerowego z akcji jeszcze sprzed szczecina, ponieważ uznał to za małą szkodliwość społeczną i symboliczne nagrody, a tym sposobem nie naraża to skarbu Państwa na straty. Wróćmy do rzeczy ... dalej wolałbym 6 a nie 12 spotkań - co prawda przyznaje Ci racje z tym, że do pracy trzeba chodzić itd., ale nie wiem czy nawet mi się będzie chciało chodzić regularnie przez 12tyg.

    Fajnie było by kiedyś zorganizować taką ligę, aby na każdym spotkaniu była inna odmiana pokera Może dajmy sobie ze 2 miechy na przygotowanie sie do tego i spróbujmy, co Wy na to ? Albo jako druga liga, np. we wtorki To jest mój najlepszy pomysł haha ! Pomyślcie o tym, że pójdziemy do przodu umysłowo, a nie tylko NLH

    A odnośnie bounty to chyba tylko Ty byś zarobił, ale i tak przy takiej liczbie graczy wygrana sięgła by już pewnie może z 50 lizaków haha.
    Pozdro - i do całej reszty oprócz knypa - śmiało udzielajcie się we wpisach, trochę zaangażowania jeśli ma się to jakoś ciągnąć !