Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Witam, to mój pierwszy post wiec chciałem sie przywitac i przechodzac do rzeczy poprosić bardziej doświadczonych graczy o analize.

    Boss Media - €0.25 NL - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 3: PokerTracker - Online Poker Software, Player Stats Tracking & HUD

    salame78 (UTG): €19.01
    jorre11 (BTN): €25.77
    lecerf (SB): €29.10
    _mariposa_ (BB): €27.32

    lecerf posts SB €0.12, _mariposa_ posts BB €0.25

    Pre Flop: (pot: €0.37) lecerf has

    salame78 calls €0.25, fold, lecerf raises to €0.75, _mariposa_ calls €0.50, salame78 calls €0.50

    Flop: (€2.25, 3 players)
    lecerf bets €1.50, _mariposa_ raises to €5.00, salame78 calls €5.00, lecerf calls €3.50

    Turn: (€17.25, 3 players)
    lecerf checks, _mariposa_ checks, salame78 checks

    River: (€17.25, 3 players)
    lecerf checks, _mariposa_ checks, salame78 bets €13.26 and is all-in, lecerf ?


    staty: mariposa: 28/20/15,5; 3b:0; fold bb:83; fold to cbet:80; h:207 , na salame miałem 5h wiec probka zadna.

    Pre flop mogloby być wiecej, jednak mimo wszytsko chciałem dostać jakas akcje a nie wyrzucic obu. Pierwszy problem pojawia sie na flopie, gdzie juz nie bardzo wiedzialem gdzie jestem. Możliwe ze ktoś ma seta, a wtedy jestem w dupie. Bo czy przebijałby tam z AJ albo tak agresywnie rozgrywał fd? Mam dość wysoki cbet wiec niewykluczone ze uznał ze czy trafiłem czy nie bede betował. No i dodatkowo 3 gracz tez call. No ale miałem 3,5e do puli 13,75 wiec callnalem. Turn nieciekawy, bo jesli ktos miał seta to własnie ma fulla (ew. z JJ karete) lub z AJ łapie tripsa. Dlatego tez czekam z zamiarem zlozenia sie do kolejnego betu, ale obaj o dziwo szybko czekaja za mna. No i river jak widac. Teoretycznie szybki fold, ale czy napewno. Czy majac pozycje i tripsa/fulla nie betowałby juz na turnie? Moze 67 i trafił jakis combo draw na flopie a tutaj skompletowal strita? A moze po prostu widzac nasza pasywność na turnie i riverze probuje zgarnac pule?


    I drugie rozdanie.

    Boss Media - €0.25 NL - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 3: PokerTracker - Online Poker Software, Player Stats Tracking & HUD

    markozg871 (BB): €25.00
    Shahmaran (UTG): €25.00
    BlufezTot (BTN): €36.21
    lecerf (SB): €29.93

    lecerf posts SB €0.12, markozg871 posts BB €0.25

    Pre Flop: (pot: €0.37) lecerf has

    fold, fold, lecerf raises to €0.62, markozg871 raises to €2.74, lecerf raises to €6.36, markozg871 calls €3.62

    Flop: (€12.72, 2 players)
    lecerf checks, markozg871 bets €18.64 and is all-in, lecerf?

    staty: 39/20/8.7 3b:12, fold bb: 22, h:334

    Pierwsze pytanie odnośnie wielkości mojego 4beta? Nie za mało? I główna sprawa, cbetujemy flop? Wiedziałem ze mogł tutaj callnac z jakims AQ/AK i uderzajac teraz za ok 2/3 puli bede commited. As played: easy fold czy jednak nie? Czy majac on tutaj jakiegos dobrego A nie zagral by 4 value jakis standardowy bet ok 8e, zamiast wrzucac aliina za 1,5xpot? Bardziej to wyglada na probe zgarniecia puli niz rzeczywista gre dla wartosci.

    To tyle na poczatek, z gory dzieki za analize. I takie bardziej techniczne pytanie by na przyszlosc przejrzysciej to wygladalo. Nie wiem dlaczego nie moge wrzucac hand formated z pt3, takie z obrazkami kart Do worda moge skopiowac itp ale juz tutaj kopiuje sie sam tekst bez obrazkow.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 19-10-2010 o 20:01

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    Witam,
    w obydwóch rozdaniach trochę więcej zagrałbym przed flopem (1 rozdanie 3bb + 1bb* liczba limperów czyli 4bb, 2gie standardowo 3bb). W pierwszym rozdaniu jeżeli turn nie zmienił by niczego na stole to byś dalej sprawdził podbicie? Jeżeli tak, to już na flopie bym przebijał, jeżeli nie to bym już na flopie spasował. Do układów które wypisałeś dorzuciłbym jeszcze wszystkie flash i st8 drowy + jakieś Jx u salame78.

    drugie rozdanie: bardzo dobry 4b, bet na takim flop za 1/2 czy 2/3 da ci tyle samo informacji. Jeżeli grałeś z nim wcześniej to grałbym cb i sprawdził allin (aby zobaczyć z czym sprawdza 4b i wykorzystać to później, boss media jest dość małą siecią i często będziesz grał z graczami którzy grają w miarę regularnie). Jeżeli to był jakiś donk to linia c/f.

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez ski2die Zobacz posta
    drugie rozdanie: bardzo dobry 4b
    Skoro dla donka standardem jest przebicie o ponad pule to dlaczego nie ciagnac wiecej value pre?


    Jesli chodzi o PT to w zakladce hand formatted, coppy to clipboard klikasz ikonke '2+2'

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    myślę, że jeżeli grasz standardowo na sb do bb za 0.62 (pół pota) to jest ok pre. W sumie fakt nie przyjrzałem się statystyką gracza w drugim rozdaniu, na donka 4b może być większy w granicach 8e. Ale na nieznanego gracza lub w miarę rozsądnego moim zadaniem dobry 4b.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Dzieki za odpowiedzi i rade apropo pt3. Co do samych rozdan, to wlasnie w 1 nie bardzo wiem co bym zrobil na jakims blank turnie. Prawdopodobnie bym sprawdzil i dał sie dalej zestackowac. Zatem jakie jest tutaj optymalne zagranie na flopie? Wsumie racja ze call nam wiele nie daje, bo mamy zasadniczo 2 outy polepszające nasza reke wiec oddsów i tak nie dostajemy. Zatem 4bet i ewentualny call allina czy odrazu shove? No i co z decyzja na river juz w tej konkretnej sytuacji?

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    Jeżeli chodzi i pierwsze rozdanie to optymalnym (dla mnie przynajmniej) byłby fold, albo rise do 14-17e. _mariposa_ z tego co pamiętam (grałem z nim troche jakieś pół roku temu) jest zdolny tutaj robić rerise dla blefu, semi-blefu z jakimś drow i na co bym go raczej obstawiał (po jego czekaniu na turn i river na to wygląda). Limper może mieć to samo, ale raczej seta nie ma bo częściej by tutaj grał kolejnego raise. Jak już mówiłem wcześniej ja bym tutaj grał rerise do ok 14-17e.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    Absolutnie reraise na flopie ,nie widze tutaj sensu zrzucenia AA. Nad foldem zastanawialbym sie po jego pushu all in o ile mialbym jakiegos reada na niego.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez walesa Zobacz posta
    Absolutnie reraise na flopie ,nie widze tutaj sensu zrzucenia AA. Nad foldem zastanawialbym sie po jego pushu all in o ile mialbym jakiegos reada na niego.
    czyli reraise do 15 i fold do pusha?