Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: FTP rakeback

  1. #1
    Witam!
    Mam konto na FTP i chcialbym rakeback...
    I tu jest problem bo na wiekszosci stronach (np: Full Tilt Rake Back - Get 27% rakeback from Full Tilt Poker) zeby zalatwic sobie rakeback nalezy zajestrowac nowe konto na FTP i wpisac jakis kod bonusowy :/

    Czy jest mozliwe zalatwienie rake`u bez zakladania kolejnego konta na FTP...
    Zreszta to chyba nielegalne miec 2 konta na FTP..

    Prosze o jakas pomoc..
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jeśli stare konto masz założone za pośrednictwem jakiego affiliate'a to uzyskanie RB nie jest możliwe. Natomiast jeśli zakładałeś je bez żadnych pośredników to można załatwić rakeback, np. z pomocą RakeBack Pros.

    Natomiast z zakładaniem drugiego konta dla kilku groszy z RB to radziłbym nie kombinować bo możesz dostać bana na bądź co bądź drugą co do wielkości pokerownię i per saldo to się nie opłaci. Tzn. można założyć np. na brata czy ojca i na nim grać ale to też wiąże się z pewnymi niedogodnościami. IMO nie ma co kombinować.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 16-10-2010 o 16:17

  3. #3
    wlasnie odwiedzialem RakeBack Pros. i tam takie cos..... w pkt 3


    3) W oknie Login wybierz opcję „Create New Account”, a następnie kontynuuj proces rejestracji.Otworzy się nowe okno, jak w przykładzie poniżej.Pamiętaj o wpisaniu kodu referencyjnego:RAKEBACKPROS


    czyli tez dla nowych :/ albo ja gupi jestem )

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez lxxxxxxl Zobacz posta
    albo ja gupi jestem )
    No cóż, pewnie jesteś: I already have a Full Tilt account, can I still receive rakeback?.

  5. #5
    ok zrobione! miales racje... nie doczytalem...

    teraz zobaczymy czy w ogole rakeback pros sie zgodza....

    jakos slabo to widze )