Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dziwne zdanie o pokerzystach, skoro praktycznie kazdy gra lub gral w turniejach, czesciej lub rzadziej, mniejszych lub wiekszych, lacznie z najlepszymi na swiecie. poza tym, wyrazasz to zdanie raczej czesciej niz rzadziej i wlasciwie nic mi do tego, ale troche to irytujace, gdy w kazddym swoim poscie piszesz o innych graczach jak o debilach

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    imo ban dla tego barana i tyle faktycznie to nie 1 watek gdzie daje popis swojej glupoty niech admin albo mod sie tym zajmie

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Inicjatywa fajna popróbuje.
    Co do jdx- to nieudacznik grający mikroomache, mający czelności obrażać INNYCH pokerzystow.
    Po prostu nie ogarniasz MTT bo jesteś zbyt ograniczony . Co za troll
    Ostatnio edytowane przez NuGGets ; 18-10-2010 o 05:37

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Dziwne zdanie o pokerzystach, skoro praktycznie kazdy gra lub gral w turniejach, czesciej lub rzadziej, mniejszych lub wiekszych, lacznie z najlepszymi na swiecie.
    No jasne, ja również uważam, że nie ma nic złego w obstawieniu na ruletce czy "puszczeniu" kuponu lotto o ile nie robi się tego systematycznie. Poza tym czy nie odnosisz wrażenia, że wielcy świata pokerowego, tzn. nosebleedowcy, wliczając w to samego Doyle'a, grają turnieje na zasadzie "eee, no dobra, wypada się pokazać to się pokażę"?

    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    poza tym, wyrazasz to zdanie raczej czesciej niz rzadziej i wlasciwie nic mi do tego,
    Może rzeczywiście postronny obserwator może odnieść takie wrażenie. Ale z drugiej strony to np. nie przypominam sobie abym kiedykolwiek prowadził jakąś agitkę na podforum turniejowym i jeśli się tam wypowiadałem, to zawsze na temat.

    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ale troche to irytujace, gdy w kazddym swoim poscie piszesz o innych graczach jak o debilach
    Dziwisz się!? Ponieważ ja się dziwię, że stary wyga się dziwi. Stosunek ilości dawców do graczy nieprzegrywających w pokerowym ekosystemie jest z grubsza zgodny z zasadą Pareto 80:20, tych na prawdę dobrych, których grę respektuję (tak, tacy też są) jest jeszcze mniej. Do tego jeśli się przyjrzysz co przeciętny gracz, czyli dawca, wyprawia na stołach (zarówno cashowych jak i turniejowych) to tylko słowo debil ciśnie się na usta. Oczywiście zgodnie z zasadą "nie pukaj w akwarium" nie mówię takich rzeczy podczas gry (zresztą i tak zazwyczaj mam wyłączonego czata), ale tutaj, na forum, to chyba możemy spojrzeć prawdzie w oczy.

    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    imo ban dla tego barana i tyle faktycznie to nie 1 watek gdzie daje popis swojej glupoty niech admin albo mod sie tym zajmie
    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    Inicjatywa fajna popróbuje.
    Co do jdx- to nieudacznik grający mikroomache, mający czelności obrażać INNYCH pokerzystow.
    Po prostu nie ogarniasz MTT bo jesteś zbyt ograniczony . Co za troll
    Ochłońcie dzieci i zaakceptujcie rzeczywistość.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    O, widzę JDX nieprzerwanie od kilku lat daje popis swojej bufonady i elityzmu. Szkoda słów. Nie karmcie trolla.

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710


    cashe vs tury vol.1537 ?

    Po co kolejny raz rozkręcać dyskusję/wojenkę na ten temat?

    Wiadomo, że najbardziej cenieni w środowisku gracze to królowie cashy. Tury działają na wyobraźnie planktonu i nakręcają biznes. Jak wspomniał jdx - w turniejach czasem wypada się pokazać, dla wielu czołowych graczy HS to także zobowiązanie wynikające z takiej czy innej umowy.

    Widać to nawet na naszym polskim poletku, gdzie są gracze powszechnie szanowani i są gracze powszechnie promowani(nierzadko także bez udziału osób trzecich) Prawda jest taka, że bez potwierdzenia swojej marki na keszach, żadne osiągnięcia turniejowe nie budzą wśród pro respektu. Czego najlepszym przykładem jest pewna rozkapryszona panienka kolekcjonująca świecidełka


    co do tematu - promocja spełni swoje zadanie czyli zainteresuje i przyciągnie tłumy Jdx nie wszystko co jest dostępne na rynku musi być kierowane do wszystkich Kto chce skorzysta kto nie przeczyta pierwszy post i przejdzie do innego wątku - podobnie jak w sprawie ubezpieczeń

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Kiedyś miałem podobne zdanie o turniejach jak JDx.

    Teraz już tak nie myślę.

    Cash i turnieje to różne dyscypliny. W każdej są wymiatacze i są narybki. Bardzo niewielu graczy (o ile w ogóle tacy są) równie dobrze daje sobie radę w CG i MTT.

    Niemniej to, co Warsaw pisze też jest ok. Dobry gracz CG da sobie radę w MTT na niższym poziomie i odwrotnie.
    Tyle, że czasem sporo niższym.

    Również Phil Helmuth (bo chyba o nim mówią niektórzy) też dałby sobie świetnie rady w CG. O ile oczywiście wybrałby sobie stawki odpowiednie do jego cashowych umiejętności, powiedzmy NL 25.

  8. #18
    Aktualizacja:

    Kwalifikacje z rebuyami ($5,50+R) odbywać się będą o godzinie 20:00 CET (wg oprogramowania).

    Regulamin Promocji Marzeń


  9. #19
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..o co ja widzę jdx i tutaj .Warsaw nasz szanowny kolega udziela się często i gęsto np:Alicja prosi o rady z doświadczenia na temat prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych i co się dzieje ano kolega jdx zdominował wpisy /co drugi to jego/LOL generalnie doradza nie chorować ewentualnie chorobę przechodzić??? Pisze napastliwie i nie na temat aby cos pisać podobnie jak tutaj,turniejowców nazywa debilami i hazardzistami to ja się Ciebie zapytam JDX czy obywatel g jest debilem i hazardzistą,czy mój syn ,który w tym roku ogarnoł już z turnieji ponad 80K$ jest debilem i hazardzistą ???

    Pozdrawiam

    ..i nie,żebym czekał na odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 20-10-2010 o 12:56

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ,czy mój syn ,który w tym roku ogarnoł już z turnieji ponad 80K$ jest debilem i hazardzistą ???
    sick brag!!