Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez Sabbah Zobacz posta
    Nigdy nie można go stracić, łatwiej powiedzieć trudniej wykonać Czy zdażyło sie wam stracić panowanie nad soba?? Jak to sie zdaża? I jak najłatwiej temu zaradzić?

    Prosze o głebsze odpowiedzi
    Ja nie za często tiltuje, ale jak czuję, że mnie "łapie" to zaczynam myśleć o "przemijaniu", reportarzu o hospicjum dla malutkich dzieci itp (ogólnie tematy uświadamiające, że są większe problemy niż przegrana w pokera)

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    Jak jestes tillterem to zawsze bedziesz tilterem... Ja np jestem i zdarzalo mi sie gonic goscia po kasynie zeby mu wpierdolic jak mi zrobil calla na turnie z gutshotem za 100 euro a ja mialem top set i trafil na river ... Przez moje tilterstwo jestem juz zbanowany w jednym kasynie w okolicy w ktorej mieszkam.
    Aczkolwiek tylko na dobre mi to wyszlo bo przenioslem sie do innego kasyna a tam poziom pokera jest jakies 10 razy wyzszy niz w kadynie do ktorego nie mam wstepu. Jak tam gram to nie tiltuje praktycznie wcale bo ludzie nie odpierdalaja takich dziwnych calli )

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ja bardzo tiltowałem przez długi czas, od pół roku prawie nie tiltuje ( stan tiltu określam po ilości rozwalonych rzeczy w mieszkaniu )

    Pomogły mi regularne ćwiczenia, basen i siłka, a przynajmniej od tego zacząłem. Aktualnie zdrowa dieta, relaksacja, pozytywne myślenie i spontaniczna joga i medytacja - naprawdę cholernie pomaga.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 31-10-2010 o 15:33 Powód: bynajmniej =/= przynajmniej

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Majic1982 Zobacz posta
    Jak jestes tillterem to zawsze bedziesz tilterem... Ja np jestem i zdarzalo mi sie gonic goscia po kasynie zeby mu wpierdolic jak mi zrobil calla na turnie z gutshotem za 100 euro a ja mialem top set i trafil na river ... Przez moje tilterstwo jestem juz zbanowany w jednym kasynie w okolicy w ktorej mieszkam.
    Aczkolwiek tylko na dobre mi to wyszlo bo przenioslem sie do innego kasyna a tam poziom pokera jest jakies 10 razy wyzszy niz w kadynie do ktorego nie mam wstepu. Jak tam gram to nie tiltuje praktycznie wcale bo ludzie nie odpierdalaja takich dziwnych calli )
    Ahahah tekst roku ! - teraz jak bede mial tilt to przeczytam sobie ten tekst i wroce do stanu upojenia radoscia hahah , 100 euro nie poszlo na marne ahahh , omg gonil go po kasynie hahah...

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Majic1982 Zobacz posta
    Jak jestes tillterem to zawsze bedziesz tilterem... Ja np jestem i zdarzalo mi sie gonic goscia po kasynie zeby mu wpierdolic jak mi zrobil calla na turnie z gutshotem za 100 euro a ja mialem top set i trafil na river ... Przez moje tilterstwo jestem juz zbanowany w jednym kasynie w okolicy w ktorej mieszkam.
    Aczkolwiek tylko na dobre mi to wyszlo bo przenioslem sie do innego kasyna a tam poziom pokera jest jakies 10 razy wyzszy niz w kadynie do ktorego nie mam wstepu. Jak tam gram to nie tiltuje praktycznie wcale bo ludzie nie odpierdalaja takich dziwnych calli )
    Powiem krótko: lecz się kolego! Musisz być bardzo początkującym pokerzystą jeśli masz do tego takie podejście. I dobrze, że Cię zbanowali, bo jeśli mógłbyś komuś wpieprzyć dlatego, że nie umie grać w karty, to pewnie jesteś niezbyt daleko od tego, aby zabić kogoś za kilka stówek. A pierwsze zdanie, z cytatu powyżej to kompletna bzdura. Każdy tiltuje czasem, jeden częsciej, drugi rzadziej, ale nad tym można panować i oduczyć się tego. I nawet nie chodzi tutaj o to, aby myśleć o głodnych dzieciach w Afryce i o tym, że ich problemy są większe, tylko raczej przeanalizować sobie na spokojnie po sesji rozdania i zrozumieć, że jeśli zagraliśmy poprawnie a przeciwnik popełnił błąd, a mimo tego wygrał, to jest to tylko przypadek i tak długo jak będziemy grali poprawnie wariancja wszystko nam odda wcześniej czy później. Dobrze wiem, że dla początkujących nie jest to takie proste, dlatego jeśli mamy z tym problem, to dobre może być też ustawienie sobie limitu przegranych, czyli bezwarunkowe odejście od gry jeśli przegramy określoną liczbę BI. Szczerze mówiąc to czuję, że mógłbym na temat tiltu napisać jakiś esej tutaj, ale się powstrzymam lepiej Polecam serię video Student Caine'a na Leggo Poker oraz książkę The Poker Mindset - mnie bardzo pomogły.

    P.S. Odgrzebany stary wątek, ale post Majic1982 mnie rozwalił. Dzięki za poprawienie humoru