Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    0
    Przyłączam się di pytania o porównywarkę.

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    No ja mam rozszerzone ubezpieczenie w medicover i w pi�tek mia�em wypadek na rowerze w kt�rym zlamalem sobie r�k� w lokciu. Zadzwonilem do medicover a oni mogli jedynie zaproponowa� karetk� kt�ra mnie zawiozl do pa�stwowego szpitala bo hospitalizacji nie mam w pakiecie(lekarze w karetce m�wili ze musia�bym mie� jaki� pakiet platinum bardzo drogi). Teraz jakbym nie mia� pa�stwowego ubezpieczenia to koszty hospitalizacji i operacji(srubka +drut) by kosztowa�y pare tys z�otych a w prywatnych szpitalach 2-3x dro�ej wiec patrz�c na to co piszesz jdx my�le ze troch� Ci si� w g�owie poje.... Bo zupe�nie nie znasz reali�w.

    Medicover ok dla wizyt z lekarzami1szego kontaktu i specjalistami ale nie do hospitalizacji

  3. #43
    elixir Guest
    Ja mam ubezpieczenie w medica polska i jestem zadowolny. Porównajcie sobie ubezpieczenie np tutaj Polisa zdrowotna, abonament medyczny

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    No ja mam rozszerzone ubezpieczenie w medicover i w pi�tek mia�em wypadek na rowerze w kt�rym zlamalem sobie r�k� w lokciu. Zadzwonilem do medicover a oni mogli jedynie zaproponowa� karetk� kt�ra mnie zawiozl do pa�stwowego szpitala bo hospitalizacji nie mam w pakiecie(lekarze w karetce m�wili ze musia�bym mie� jaki� pakiet platinum bardzo drogi). Teraz jakbym nie mia� pa�stwowego ubezpieczenia to koszty hospitalizacji i operacji(srubka +drut) by kosztowa�y pare tys z�otych a w prywatnych szpitalach 2-3x dro�ej wiec patrz�c na to co piszesz jdx my�le ze troch� Ci si� w g�owie poje.... Bo zupe�nie nie znasz reali�w.

    Medicover ok dla wizyt z lekarzami1szego kontaktu i specjalistami ale nie do hospitalizacji
    Z tymi cenami to lekko przesadzone. Operacja nogi prywatnie (blacha, śruby) to koszt 3000zł. Jak masz szczęście (nie za późno w roku) to za część płaci NFZ i wtedy koszt to 1600zł. A cała hospitalizacja jaką potrzebujesz w takim wypadku to kilkanaście godzin po zabiegu, aby ocknąć się po narkozie/znieczuleniu i spadasz do domu.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    0
    Wykup sobie ubezpieczenie zdrowotne i ominie Cię półroczne czekanie na wizytę do specjalisty. Parę groszy, a od razu opieka medyczna staje się bardziej dostępna i przychylna pacjentowi. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i niepotrzebny stres związany szczególnie z długością czekania za terminem pilnej wizyty u specjalisty!!

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    0
    Wykup sobie ubezpieczenie zdrowotne i ominie Cię półroczne czekanie na wizytę do specjalisty. Parę groszy, a od razu opieka medyczna staje się bardziej dostępna i przychylna pacjentowi. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i niepotrzebny stres związany szczególnie z długością czekania za terminem pilnej wizyty u specjalisty!!

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    0
    ja też korzystam z medicover i mam pakiet zdrowie plus. Co prawda nie miałem okazji leżeć w szpitalu, ale na prywatne wizyty do specjalistów umawiają bardzo szybko i to mi odpowiada. Ale będę musiał się dowiedzieć jak to wygląda z tą hospitalizacją.

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    0
    Mam dobre doświadczenia z firmą Vision z portalu www.ubezpieczeniemedyczne.eu. Oni mi zaoferowali bardzo fajne, pełne ubezpieczenie i mi wystarcza pakiet Basic. Mam tutaj zapewnione wizyty i badania bez limitów, ale też bez dodatkowych opłat. Opłacam abonament i leczę się za darmo na wyższym poziomie niż w publicznej służbie zdrowia...

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    1
    Ile płacicie miesięcznie za takie pakiety ? Dobrze na tym wychodzicie ?