Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....kirkblade nie koniowały tylko konowały jak już ,a może chodziło Ci o koniobujców

    ..jdx odpuść już sobie bo niedługo staniesz się jak weeksacz czy weeskacz jedno licho a chyba byś nie chciał prawda?

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Prywatne przychodnie żyją z abonamentów, a prywatny klient to dla nich czysty zysk. Płaci za wizytę 100+! Ja jednak wolę wydać te 100 czy 150 miesięcznie, bo na tyle mnie stać, niż za jednym razem (w okresie miesiąca może dwóch) od kilku do kilkunastu stówek. I nie każdy potrafi oszczędzać, niektórzy wydają zawsze więcej niż mają, niezależnie ile mają (pewno jest jakaś granica miesięcznego przychodu przy który zacznie mi na koncie po całym miesiącu coś zostawać, ja jeszcze do niej jednak nie doszedłem).

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja płacę 30zł miesięcznie w Medica Polska. I opłaca się, za sam luksus tego, że jak jestem chory to nie muszę wstawać o 6 żeby o 7 byc pod przychodnią żeby się zarejestrować. Telefonicznie to się można dodzwonić jak pani obsłuży tych co wstali o 6 i stoją przy okienku. Jeszcze do tego czasami mają sekretarkę automatyczną co mi melodyjkę puszcza, żeby i Play zarobił. A płacąc dzwonie o której chcę i mówię do jakiego lekarza chcę iść i w jakiej przychodni. Lub jeżeli mi się bardzo spieszy to tylko do jakiego lekarza. Jak w zeszłym roku połamałem nogę, tak że musiała być operowana to w publicznej służbie zdrowia musiałbym czekać 2 tygodnie na to tylko, żeby dostać się do chirurga ortopedy, który obejrzałby mnie po wizycie an pogotowiu. Zadzwoniłem na infolinię i następnego lub tego samego dnia byłem u chirurga ortopedy prywatnie.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Jak to polamales noge? To Ty jakis niepelnosprawny musisz byc albo nie wiem co normalny czlowiek sobie nie lamie nogi i nie musi chodzic do lekarza!

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Dokładnie, czekaj jak jdx wróci z roboty to z Tobą pojedzie aż miło!

  6. #36
    pytanie, czy jak wykupie sobie najdrozszy pakiet jaki znalazlem w wyszukiwarkach ( https://www.zdrowiedirect.pl) , to czy jak pozniej bede mial wypadek samochodowy i beda mnie musieli poskladac - nie znam sie na cenach kilkanascie?-kilkadziesiat tysiecy zl? - to czy nawet te najdrozsze ubezpieczenie pokryje koszty szpitalne?

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    przylaczam sie do pytania jw. W Polskim prawie jest obowiazek udzielenia pomocy osobom po wypadku, ale czy to oznacza, ze jezeli nie jestem ubezpieczony w NFZ, tylko w dajmy na to ww. allianzie, to pozniej bede musial oddac $ ? jakie wymogi trzeba spelnic ( pakiety itp ) zeby obojetnie od sytuacji nie martwic sie o ewentualne koszty?

  8. #38
    elixir Guest
    Przyczyn dla których Polacy korzystają z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych jest wiele.
    krolewicz - to zalezy jakie prywatne ubezpieczenie posiadasz.

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    zna ktos jakas dobra porownywarke prywatnych ubezpieczen zdrowotnych w sensie zeby brala pod uwage wszystkie ubezpieczenia dostepne na rynku, bo ta zdrowiedirect jest cos kulawa i wyszukuje tylko z paru ofert,a innej nie moge znajsc

  10. Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    przylaczam sie do pytania jw. W Polskim prawie jest obowiazek udzielenia pomocy osobom po wypadku, ale czy to oznacza, ze jezeli nie jestem ubezpieczony w NFZ, tylko w dajmy na to ww. allianzie, to pozniej bede musial oddac $ ? jakie wymogi trzeba spelnic ( pakiety itp ) zeby obojetnie od sytuacji nie martwic sie o ewentualne koszty?
    Jakis czas temu przy okazji ubezpieczania samochodu w biurze ubezpieczen zapytalem prawie o to samo i uslyszalem ze przy leczeniu szpitalnym zadna z obecnych ofert prywatnych nie posiada pelnego pakietu jak nfz. Nie wiem ile w tym faktycznie prawdy bo nie dopytywalem o szczegoly