Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    dobra spoko ogarnę.jak nie ja to kto.
    przeczytałem trzy razy o tym przesadzaniu i chyba rozumie
    dobry zegar bo ten nie działa poprawnie pod 7
    a mianowicie zobaczcie screna


    co wy na to pokerowe mądrale :P

    btw do zobaczenia na regionalnych FTP w warszawie
    Ostatnio edytowane przez arielo02210 ; 11-10-2010 o 22:11

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez arielo02210 Zobacz posta
    niema czasu. srodki na turniej zostały przyznane.turniej się musi odbyć w listopadzie.musicie mi pomóc proszę na rzecz rozwoju pokera wśród małych miejscowości ,wsi oraz miasteczek ;P
    No to masz miesiąc czasu, aby odwiedzić jakaś ligę

    Jeśli chodzi o przesadzanie graczy, to załóżmy że masz 4 stoły 8 osobowe...numer 1, numer 2, numer 3, numer 4...na stole numer 2 odpada jedna osoba...a więc 8-7-8-8...na stole numer 3 odpada jedna osoba...więc 8-7-7-8...na stole 2 odpada jedna osoba czyli 8-6-7-8...Jeżeli różnica w graczach będzie wynosić minimum dwóch graczy, konieczne jest przesadzenie gracza ze stoły o większej ilości osób na stół, gdzie uczestników jest mniej.
    ...a więc do stołu numer 2 trzeba przesadzić gracz z innego stołu i tak.....stół 1<--stół 2<--stół 3<--stół 4<--stół 1...ale ponieważ na stole numer 3 jest tylko 7 graczy i jeśli weźmiesz kogoś, to będzie 6 to bierzesz osobę z następnego stołu..czyli numer 4

    a teraz kogo wziąć:
    patrzysz kto na stole numer 2 był rozdającym i gdzie siedział gracz, który odpadł załóżmy że odpadł gracz 3 na prawo od rozdającego (zawsze liczysz na prawo, czyli przeciwnie do ruchu wskazówek)...idziesz do stołu numer 4..patrzysz gdzie siedzi gracz rozdający i gdzie siedzi gracz 3 na prawo od rozdającego...i tego gracza przesadzasz
    Po przejściu, nowy gracz uczestniczy w kolejnym rozdaniu, chyba że przypadnie mu akurat miejsce należne małemu blindowi. Wtedy najbliższe rozdanie go omija, a udział w grze rozpoczyna on od następnego. Rozdającym w kolejnym rozdaniu będzie gracz, znajdujący się w obecnym rozdaniu na małym blindzie (takie rozwiązanie zapobiega sytuacji, w której gracze musieliby dwukrotnie wpłacać dużego blinda).

    stolik likwidujesz wtedy gdy liczba osób spadnie do 24...następny gdy liczba spadnie do 16...a finałowy możesz zrobić od 8 lub 9 graczy
    załóżmy że zostało 24 gracz...6-7-5-6...likwidujesz stół numer 4 i do stołu 1 przesadzasz 2 osoby, do stołu 2 - 1 osobę, do stołu 3 - 3 osoby...tak aby wszędzie było po 8 osób
    jak to zrobić? poprzez losowanie - na stole numer 1 wyciągasz z tali, którą grali Asa i 2 i kładziesz na wolne miejsca, na stole drugim z tali, która grali wyciągasz 3 i kładziesz na wolne pole, na 3 stole wyciągasz i kładziesz 4,5,6...następnie na stole 4 wyciągasz z talii asa, 2,3,4,5,6 i tasujesz i dajesz do losowania graczom...gracze idą w to miejsce gidze znajduję się wylosowana karta

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    spoko luz rozumie.a macie jakiś pomysł na tego mojego clocKa ? żeby go mógł rzucić na telebim ?

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    pożyczyć od kogoś laptopa z win XP...ewentualnie ściągnij zegar, który chodzi pod win 7
    Poker Tournament Manager Software, Download poker tournament software at share2.com
    Poker Tournament Manager - Poker Clock and Poker Tournament Software

    zapewne darmowa wersja jest tylko na jakiś czas np: 14 dni

    ewentualnie poszukaj czegoś innego
    clock tournament - Szukaj w Google

  5. #15
    Sprobuj Tournament Director, tylko wersje 1.3.5. Dziala na win7, darmowa. Ma mniej opcji niz nowsze (2.x) wersje, wiec powinienes sobie poradzic z obsluga.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    8
    dzięki . dam znać na pewno jak mi poszło .pozdrawiam