Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    no udało się było w tym sporo szczęścia bo na blindach 2k/4k zostałem w pewnym momencie z 1k żetonów
    lecz gdy rozpoczął się stół finałowy to byłem chipleaderem jak w grze pozostało 6 graczy rzuciłem pomysł żeby wszyscy zagrali all-in bo i tak każdy miał pewną wejściówkę do finałowego turnieju :P niestety nikt się nie zgodził... była godzina 21 a na 18 byłem umówiony do panny :P więc długo nie myśląc zagrałem za wszystko z pierwszą ręką zaraz po odpadnięciu 7 zawodnika :P miałem wtedy 2 stack na stole (straciłem trochę bo sprawdzałem wszystkie all-in'y żeby jak najszybciej dojść to tego top6, bo mi się spieszyło jw) zostałem sprawdzony przez 1-szy stack i niestety nie udało się podwoić ^^ ale wygrałem dodatkowo fajną torbę i czapeczkę
    streszczenie relacji ze stołu finałowego macie pod tym linkiem:

    Polish Poker Championship, relacja z Kielc

    dodatkowo zapomniałem, że żeby zagrać w las vegas trzeba mieć ukończone 21 lat :P czyli brakuje mi jeszcze dwóch lat ^^
    ale zobaczymy co będzie

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    graty wygraj jeszcze turniej główny na FTP wtedy zacznij myśleć o LV zawsze mogę się za Ciebie podszyć

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    dzisiaj wszyscy gracze z turnieju z Kielc zostali zarejestrowani do finalu online.
    teraz pozostaje juz tylko czekanie do 8 stycznia trzymajcie kciuki(!), ja atakuje 4 miejsce

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    trzymamy