Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Mam problemy z asami w sytuacji, gdy ktoś przed nami podbijał, blindy są gdzieś koło 25/50. Takie zupełnie suche wyrzucę, ale takie ze wsparciem? Nie szkoda?
    Generalnie z asami warto przebić, kiedy uda się zaangażować minmum 35 % staka.
    W fazie bubla trzeba się rozejrzeć jak wyglądają wielkości innych staków, jeśli się okażę, że to my będziemy za chwilę w sytuacji krytycznej to najgorsze aaxx kwalifikuje się do rr czy sprawdzenia alina . AAXX często będzie dużym faworytem, bo przeciwnicy potrafią odsłonić kkxx, qqxx itd.

    W donach 6 osobowych z powodu 10 % rake b. trudno o profit z gry.
    Polecam 10 os, dony na starsach z 4 % rake.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Polecam 10 os, dony na starsach z 4 % rake.
    Takie właśnie gram, głównie za $5. Idzie przyjemnie ostatnio, ale mam niejasne przeczucia, że to kwestia weekendu i weekendowych pokerzystów. Wg Sharkscope mam dziś 92% ROI

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Generalnie z asami warto przebić, kiedy uda się zaangażować minmum 35 % staka.
    W fazie bubla trzeba się rozejrzeć jak wyglądają wielkości innych staków, jeśli się okażę, że to my będziemy za chwilę w sytuacji krytycznej to najgorsze aaxx kwalifikuje się do rr czy sprawdzenia alina . AAXX często będzie dużym faworytem, bo przeciwnicy potrafią odsłonić kkxx, qqxx itd.

    W donach 6 osobowych z powodu 10 % rake b. trudno o profit z gry.
    Polecam 10 os, dony na starsach z 4 % rake.


    Bez przesady... mam około 58% ITM co daje na 5$ stawkach 300$ na 1000 gier do tego dolicz rakeback plus wyścigi DoNów itp. i jest ok
    Na ipoker turnieje turbo są dużo lepsze niż na starsach bo tam ante jest już bardzo wcześnie

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    tam ante jest już bardzo wcześnie
    Tam to znaczy gdzie? Na starsach w ogóle nie ma ante.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    A na Omaszce nie ma na holdemie jest i to juz od 25/50

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pykam sobie i pykam $5+$0,20 na starsach i wygląda na to, że całkiem soczyste miejsce Szkoda, że VIPy lecą koszmarnie wolno i na tych stawkach nawet Goldstara ciężko wyrobić. A wyżej to już niestety liczba debili spada dość radykalnie.

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    preflop w omahę nie na bubble chyba nigdy nie wyrzucam AA
    to powodzenia ...