Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Co myślicie o Don'ach w Omahę? Trochę w nie pograłem, jestem naturalnie na minus nawet w tych za dolara i zastanawiam się nad strategią. Moje obserwacje są takie, że zawsze, jak zwykle w DoN'ach, znajdzie się kilku debili którzy się pozabijają na pierwszym czy drugim poziomie. Niestety dwóch, góra trzech, a nie pięciu. I albo będziemy uczestniczyć w awanturach gdzie albo się obłowimy albo skrócimy, albo zamurujemy się na amen i z łatwością awansujemy do ósemki lub siódemki, ale wtedy gdy dojdzie do bubla będziemy prawie na pewno najkrótsi. A różnice między siłą rąk w tej grze są takie, że wtedy właściwie mamy już lotto.

    I w sumie bym się tym na dłużej nie zainteresował, gdyby nie całkiem sporo regularsów, którzy mają z tego piękne dochody (rzędu ROI ~15% po 10.000 turków). JAK???

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    No to jak 2-3 debili odpadnie na piewszych dwóch poziomach to już masz te 15 % ROI.

    Do poziomu 75/150 możesz wszystko foldować ,potem trzeba już walczyć. Rzadko sprawdzać, często atakowac z rozsądnymi rękami z póżnych pozycji.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Proponuje grać 6maxy czasami nawet 1 reki nie zagram i juz odpadają i kończymy DoNa
    Grasz tylko premium hands i tyle , kradniesz murkom na bubble i tyle, umieć zrzucac AAxx na nietrafionych flopach i easy gra

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    No to jak 2-3 debili odpadnie na piewszych dwóch poziomach to już masz te 15 % ROI.
    Niby tak, ale gdy oni odpadną to ktoś się na nich nabudował. Tak jak pisałem - murując na bubblu jesteśmy prawie zawsze najgorsi. Ale generalna rada wydaje się dobra.

    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Proponuje grać 6maxy
    O! Czemu o tym nie pomyślałem. A gdzie takie są? Rzuciłem okiem na PS i tu chyba nie ma.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ipoker

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Ipoker
    No patrz, a ja się stamtąd wyniosłem, bo same nity :P

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    dolicz sobie wyścigi DoNów plus bonusy i wychodzi niezła kasa ja grając 5$ turnieje w tym miesiacu mam bonus 300$ za 12k fpp plus wyscigi są plus $ z gry i liczę na to że ponad 1000$ będę miał z tych gier

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale rake to oni tam mają wesoły...

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mam problemy z asami w sytuacji, gdy ktoś przed nami podbijał, blindy są gdzieś koło 25/50. Takie zupełnie suche wyrzucę, ale takie ze wsparciem? Nie szkoda?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    preflop w omahę nie na bubble chyba nigdy nie wyrzucam AA