Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Witam.

    Jakiś czas temu zainstalowałem sobie Holdem Manager i mam pytanie odnośnie $EV adjusted.
    Dlaczego wygrane mam na plusie a ten wskaźnik na minusie? Czy dobrze rozumiem, że
    wygrałem "po farcie" i dlatego to $EV mam ujemne, czy jak to jest?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a jaki room ?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    tutaj masz wyjasnione jak jest liczone allin ev w holdem managerze. dla sieci boss media ten wykres jest bezwartosciowy, bo karty nie sa widoczne po allinie i ten co callowal jesli przegra, nie musi pokazywac swoich kart.

    FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: EV Explained

  4. #4
    Gram na PokerStars.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    na pokerstars karty sa pokazane przy allinie, wiec wykres allin ev powinien byc miarodajny. oczywiscie wykres ten nie jest wyrocznia, nie opowiada calej historii, ale jesli jest na minusie a wygrane na plusie, to tak, oznacza to, ze miales w wielu rozdaniach szczescie. czy jest to od razu wynik zlej gry ? nie zawsze, sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie. mozesz po prostu w danym okresie dobrze runnowac, wygrywac czesciej flipy-coolery, typu AK na QQ albo po prostu mocno gamblowac i spadac zawsze na cztery lapy

    tak czy inaczej wykresy te predzej czy pozniej spotkaja sie w jednym punkcie
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 08-10-2010 o 12:56

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    krk
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    na pokerstars karty sa pokazane przy allinie, wiec wykres allin ev powinien byc miarodajny. oczywiscie wykres ten nie jest wyrocznia, nie opowiada calej historii, ale jesli jest na minusie a wygrane na plusie, to tak, oznacza to, ze miales w wielu rozdaniach szczescie. czy jest to od razu wynik zlej gry ? nie zawsze, sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie. mozesz po prostu w danym okresie dobrze runnowac, wygrywac czesciej flipy-coolery, typu AK na QQ albo po prostu mocno gamblowac i spadac zawsze na cztery lapy

    tak czy inaczej wykresy te predzej czy pozniej spotkaja sie w jednym punkcie
    Dokładnie to co napisał kolega.
    Polecam przeanalizowanie swoich rozdań, głównie tych, w któych róznica między AIEV a ostateczną wygraną jest największa.