Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: JJ 3way 3bet

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Coś HM poprzekręcał z pozycjami, ale myślę, że wiadomo, o co chodzi.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    BB ($77.78)
    Hero ($86.53)
    UTG ($42.82)
    UTG+1 ($51.43)
    CO ($53.25)

    BB posts (SB) $0.25

    Dealt to Hero

    fold, UTG+1 raises to $1.75, CO calls $1.75, BB calls $1.50, Hero raises to $7, UTG+1 calls $5.25, CO calls $5.25, fold

    FLOP ($22.75)

    Hero ?

    UTG+1: 21/16, 4bet 0%, fold to 3bet 25%, fold to cbet 38%, bet IP vs missed cbet 71% (700h)
    CO: 23/19, fold to 3bet 64%, fold to cbet 58%, bet IP vs missed cbet 57% (550h)
    ja: 23/19, 3bet 8, cbet w 3becie 60%
    Notek przydatnych w tym rozdaniu nie mam.

    Jak to gracie? Raiser ma dość szeroki zakres, zawierający slowplaye z monsterami (0 4bet), tego gościa za nim obstawiam na jakieś średnie pockety/SC, więc ten flopik jest dla niego dobry. Jak po cbecie dostanę raise to pewnie gram vs made hand lub jakieś combo. Z kolei po checku raiser może luźno stealować, jednak jeśli gość za nim też to wie to może luźno odwinąć pushem (praktycznie 100% range) i wtedy mam ciężką decyzję.
    Zapadło mi to w pamięć i chciałbym poznać zdanie innych.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Ten spot byłby łatwiejszy, gdybyś miał szerszy 3-bet.
    To może być sytuacja squeezowa i wtedy flop mógłby trafiać także w Twoj zakres.

    Niestety vs takiemu UTG+1, squeez z jakimiś niskimi sc w zasadzie odpada (za duży 3bet call).
    Kumaty przeciwnik może o tym wiedzieć i w konsekwencji wiedzieć że flop NIE trafia w Twój zakres.

    Na nasze szczęścię w grze jest jeszcze CO.
    Ze statów wyglada, że to uczciwy, prostolinijny człowiek.
    Flop trafia w jego zakres i UTG+1 będzie się bał atakować takiego flopa bez karty.
    Z koleji, po naszym c-becie i pasie UTG+1, nasz miły CO uczciwie nam pokaże co ma.

    Tak, że bet w granicach 10-12 wyglada zdecydowanie najlepiej, jednak po raise CO ja się już pożegnam.
    Po callu CO i bezpiecznej karcie na turn już się staknę.

    Po raise UTG+1 też oczywiście mówię papa.
    Po callu UTG+1 robi się naprawdę ciężki spot i tu nie wiem co bym zrobił, ale chyba na bezpiecznym turnie grałbym bet, ew. CRAI, bo duża szansa, że wypali po naszym, czeku.