Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    161
    -betsson poker raz dziennnie o 19.poziom srednio wysoki ale warto grac. pula nagród to 350$ płatnych chyba 40.
    fajnie sie tu gra i maja moim zdaniem najlepszy soft...

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Spinpalace - tam jest sporo FR (głównie wieczorem i w nocy), całkiem nieźle płatnych choć startuje zawsze bardzo dużo osób. Niemniej jednak zwykle 260 miejsc jest płaconych i stosunkowo łatwo jest coś ugrać. Tą kasę od razu można wrzucac na stoliki

  3. #23
    Spinpalace - o kurcze, ale tu we freerolu o 1000$ rejestruje sie ok. 9000 graczy - lekka przeginka ;(

    pozdrawiam
    w_nie

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    jaki jest dokladnie adres to tego Spinpalace ??

  5. #25
    To siec prima

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    mam pytanie,gralem do tej pory tylko w roomach z mozliwoscia wplaty przez mb,czekan na aktywacje netelera.ktos pisal tu wczesniej ze w bet365 kasa wygrana w freerolach dopisuje sie do konta i mozna nia obracac.udalo mi sie wczoraj wygrac kilkadziesiat dolcow a kasy do tej pory nie ma:/czy cos sie w tej kwesti zmienilo????napisalem do suportu ale lajzy nie racza odpisac nawet czy mam dokonac depozytu,czy co...jesle ktos wie oco chodzi prosilbym o pomoc...z gory wielkie DZIEKUJE

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kasa powinna byc dopisana. sam tam kiedys wygralem freerolla i od razu dali pieniadze. dodam ze nie robilem zadnego depozytu w b365 wiec sytuacja analogiczna.

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dzieki za odpowiedz.w teori mnie mega satysfakcjonuje,ale kasy jak nie bylo tak nie ma:/...nic chyba musze czekac az sie suport laskawie odezwie :wink:

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    wejdz na live czat a sprawe szybko zalatwisz

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    o ile oczywiscie znasz angielski
    swoja droga dziwi mnie dlaczego tak dlugo nie odpisuja na maile.