Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($47.22)
    BB ($50)
    UTG ($68.68)
    Hero ($50.75)
    CO ($50)
    BTN ($62.75)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $1.75, fold, fold, SB calls $1.50, fold

    FLOP ($4)

    SB checks, Hero bets $3, SB calls $3

    TURN ($10)

    SB checks, Hero bets $7, SB calls $7

    RIVER ($24)

    SB bets $18, Hero ??


    Villain prawie nieznany - 50/28/1.0 po 17 rękach

    Jeśli donkbetuje tylko z flushem, to oczywiście mamy easy fold. Zastanawia mnie jednak, jak często pokaże jakiś busted sd+fd. Wystarczy np. dodać do jego zasięgu tylko QJo z jednym i już mamy 35% equity. Cała rzecz rozbija się więc o jego częstotliwość blefowania, której nijak określić nie umiem Może ktoś ma jakiś pomysł?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 06-10-2010 o 10:03 Powód: błąd w obliczeniach

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    I. Nie jest prawdą, że potrzebujemy w 40% przypadków być lepsi. Gdyby uderzył za pot, potrzebowalibyśmy być lepsi w 34+% przypadków (więcej niż raz na trzy razy). A uderzył za 3/4 pota.

    II. 17 handów. Chyba nie oczekujesz jakiejś recepty na częstotliwośc blefowania konkretnego gracza po takiej próbce?

    III. Tak ogólnie mogę tylko napisać, że IMO jeśli gość jest osłowaty, to on tu raczej blefuje. Blok byłby mniejszy a
    V-bet byłby w okolicach +betpota, lub check z planem CRAI. Ale osły są różne.
    T.Pass reg z koleji nie blefuje tu prawie nigdy (ale te staty nie wygladają zdecydowanie na ten typ gracza).

    IV. Wywalenie takiej ręki w tym spocie IMO jest czymś wstydliwym, czym bym się raczej nie chwalił.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    I. Nie jest prawdą, że potrzebujemy w 40% przypadków być lepsi. Gdyby uderzył za pot, potrzebowalibyśmy być lepsi w 34+% przypadków (więcej niż raz na trzy razy). A uderzył za 3/4 pota.
    Hm. Faktycznie - potrzebujemy 30%. Replayer w HM mnie oszukał - pokazał 40%...
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    II. 17 handów. Chyba nie oczekujesz jakiejś recepty na częstotliwośc blefowania konkretnego gracza po takiej próbce?
    Oczywiście, że nie oczekuję, ale jakieś założenia trzeba przyjąć na początek. Nie będę przecież rzucał monetą

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ech, gdybym miał ten read na typa po 100 rozdaniach to z pewnością bym spasował (i widział kilka showdownów potwierdzających jego staty). Przy tak małej próbce i zerze showdownów absolutnie nie możesz wykluczyć rozegranego w ten sposób AK/A5/A7 i faktycznie jakichś sporadycznych blefów z dupy dokładnie z takim zakresem jak napisałeś. Z tak malutkim readem praktycznie nie do zrzuty.
    Anyway, ja betowałbym przeciwko takiemu graczowi full pot na flopie - nie zrzuci większości swoich drawów i Ax nigdy, więc chcę max value.