Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Siema
    Jakie strony z filmikami do treningu polecacie. Głownie chodzi mi o 180 , ale też 45 i 90 turbo. Jak możecie to podajcie też ceny i najlepszych trenerów z danej strony.

    Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    z ciekawości można coś zobaczyć ale szukanie sobie trenera do sng turbo to nieporozumienie sng wizard,tournament shark,hm i przegląd sesji przecież tu nie ma żadnych filozofii czysta matematyka plus określanie range przeciwnika gry post flop jak na lekarstwo szybko wpadasz w fazę push or fold.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Według mnie, najlepsze filmy do s&g 45-180 osobowych są na FloatTheTurn.

    Sting

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    dzieki za odpowiedzi
    Z tym trenerem to chodziło mi o autora filmików. A jeżeli gram s&g turbo to jaki 1 program polecacie?(dobrze by było jak by nie mulił za bardzo, gram 8-10 s&g naraz). Nigdy żadnego programu nie używałem i jestem kompletnie zielony w tej sprawie. I czy taki program bedzie przydatny na stawkach 2,2$-3,4$ na których narazie gram?

  5. #5
    ^up np kto?
    rowniej uwazam ze sitngogrinders to najlepsza strona, ale........ do 9man i 6man. Do 18man+ to tam tylko tigerbalm czy jak mu tam jest, chyba ze boku87 zaczal juz cos nagrywac

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    na snggrinders z 18-180 filmiki nagrywa tigerbalm. Musze przyznac ze jest swietny widziałem kilka jego filmików, które już bardzo poprawiły moją gre

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    ^up np kto?
    rowniej uwazam ze sitngogrinders to najlepsza strona, ale........ do 9man i 6man. Do 18man+ to tam tylko tigerbalm czy jak mu tam jest, chyba ze boku87 zaczal juz cos nagrywac
    Dokładnie tak jak napisałeś, do STT nie ma lepszej strony.

    A co do tigerbalma, to na 2+2 był kiedyś temat, że gość na filmikach gra zupełnie inaczej niż normalnie. Może ostatnio się ogarnął, ale jego pierwsze filmiki były beznadziejne.

    Sting

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Witam! Chciałbym wykupić subskrypcję na sitngogrinders. Mam pytanie czy można zapłacić za to jakoś przez moneybookers, albo wykorzystać kartę mb jako karty kredytowej?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Finian Zobacz posta
    Witam! Chciałbym wykupić subskrypcję na sitngogrinders. Mam pytanie czy można zapłacić za to jakoś przez moneybookers, albo wykorzystać kartę mb jako karty kredytowej?
    Nie trzeba wysyłać maila. Tu masz napisane jak zapłacić przez Netellera lub MB -> http://sitngogrinders.com/sngg/index...=106&Itemid=27

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Ok, dzięki bardzo za pomoc. Zapłaciłem im za 3 miesiące użytkowania. Mam nadzieję, że samoczynnie nie będzie mi znikała kasa z konta mb po tym okresie za przedłużenie subskrypcji.