Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Pewnie sporo osób słyszało już o tym, bo popularność League of Legends rośnie w tempie wykładniczym. Wszystkim, którzy jednak jeszcze nie słyszeli chciałbym przedstawić super grę. Jest to całkowicie darmowa, zrobiona przez twórców słynnej Doty gra, która ma tylko jedną ogromną wadę: strasznie wciąga! Żadne słowa nie będą wystarczające aby ją opisać, tego po prostu trzeba spróbować Tak jak wspomniałem sama gra jest całkowicie darmowa, wystarczy tylko zarejestrować się, pobrać clienta i można grać. Bardzo zachęcam do pobierania gry z tego linka: https://signup.leagueoflegends.com/?...99b0e785476825 Pobierając przez niego zasilacie mój refer-a-friend program, czyli mam z tego mały bonusik Przekażcie znajomym, im nas więcej tym lepiej!

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    jaki jest cel samej gry ?
    osiąganie lepszych umiejętności i parametrów swojej postaci
    zbieranie punktów/pieniędzy
    zajmowanie terytorium
    ?

    domyślam się, że pełno tam wymiataczy Warcraftowych i pewnie przez większość czasu nic tam nie można zrobić

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jest podobnie jak w DotA, walcza dwie drużyny, każdy gracz ma swojego championa (postać) i nią kieruje. Na ten moment jest ok 60 postaci do wyboru Gra jest zespołowa, więc aby wygrać trzeba grać tak aby drużyna czerpała jak największe korzyści, rozwija się postać do 18 poziomu, kupuje przedmioty, no i walczy oczywiście. Rozgrywka kończy się kiedy zniszczysz bazę przeciwnika, lub wcześniej kiedy któraś ze stron się podda. Nie jest tak, że pełno wymiataczy, wręcz przeciwnie, bo gra ciągle zyskuje nowych zwolenników, a jak wiadomo każdy na poczatku jest noobem Dużo można by pisać na temat samej gry, polecam obejrzeć jakieś video na youtube, albo po prostu zarejestrowac się i sprobowac samemu, bo wszystko jest za darmo.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    League of Legends czyli w skrócie LOL ... za kilka godzin jak się ściągnie i zagram to się wypowiem

    etam grałem raz, ale z 1 levelem postaci to niewiele można zdziałać, poza tym musiałem skończyć otwartą przeze mnie grę po 10 minutach, bo mi się procesoresor przegrzewa, muszę dokupić drugi wiatrownik ... grafika fajna, dźwięk spoko, szczególnie, że głos kolesia w tle podkładał ten gość co w FEAR 3 podkłada Paxtonowi Fettelowi !!! - tak mi się przynajmniej wydaje, na 95 % jestem pewien. jak załatwię problem wiatraka do procesornika to pogram coś więcej może, narazie muszę się zadowolić 1 killsem i przerwanym meczem nawet nie miałem jak przeprosić graczy, bo nie wiem jak się wpisuje czat w czasie gry hehe
    Ostatnio edytowane przez mooz_672 ; 08-10-2010 o 05:55