Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    za tydzien, jak juz pewnie zainteresowanym wiadomo, chce wystartowac z nowa edycja ligi. czekam na odpowiedz od sponsora o ilosci nagrod, ale tez chcialbym Was zapytac,
    jakie wpisowe najbardziej Wam odpowiada? na pewno zostajemy przy formule anty-rodzinnej, czyli bez braci i zostawiamy tak jak bylo, ze gramy freezouta za 120, czy moze jakiegos terminatora? tyle, ze aby ten terminator byl ciekawy, to mysle o wpisowym 150- 80 pula dzienna, 50 skalp, 10 dluga fala, 5 bar, 5 ja. moz tez byc one mniejsze, ale jaki podzial kwotowy byscie proponowali?
    prosze o wypowiedzi! pozdrawiam, Raczek

  2. #2
    110 wpisowe freezout zwykly 10 fala 5 ty 5 bar

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Jestem przeciw terminatorowi, wpisowe im wyższe tym lepiej

  4. #4
    Wyzsze wpisowe np. 200zl, wiecej kasy na dluga fale by zachecic ludzi do regularnego chodzenia. Reszta jak w poprzednich edycjach. Do zobaczenia w srode!

  5. #5
    dozoba ;]

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    moze kompromis freezout 150, dzienna 120, fala 20, organizacja 10?

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    propozycja OK...tylko większy stack 15000-20000 i obowiązkowo late registration

  8. #8
    jak dla mnie late reg. jest ok jeżeli zwiększy to frekwencje pozatym 150 wporządku

  9. #9
    Kompromisy musza byc, 150zl w tym 20 na Dluga Fale brzmi sensownie. Wiekszy stack tez niczemu nie szkodzi - i tak bedzie paru gosci co przy blindach 25/50 sie zestackuje po 200 BB .

    A co do late registration to w czym problem? Jak wiesz, ze przyjdziesz w dany dzien godzine, a nawet dwie, pozniej to dzwonisz wczesniej do Raczka, zapisujesz sie, blindy Cie jedza i tyle. Kompletnie nie widze tu zadnego problemu, nie trzeba wprowadzac jakiejs specjalnej "late reg." ze Starsow. Wiesz, ze sie spoznisz -> zapisz sie wczesniej.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez DominN Zobacz posta
    A co do late registration to w czym problem? Jak wiesz, ze przyjdziesz w dany dzien godzine, a nawet dwie, pozniej to dzwonisz wczesniej do Raczka, zapisujesz sie, blindy Cie jedza i tyle.
    No właśnie w tym problem, że blindy Cię jedzą i po 2h masz w stacku 1000 -1500 mniej