Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    A koles ktory przyszedl punktualnie i nie zagral zadnego rozdania, albo taki co to od razu bad beat'a za 5000 zlapal tez ma mniej w stacku . Po prostu problem uwazam za malo istotny i jesli komus zalezy by zagrac to przyjdzie mimo to.

    Ale ok, jesli masz nie przyjsc z powodu paru blindow mniej na starcie to ja tez jestem za late reg. .

  2. #12
    to wez mi jeszcze napisz gdzie i kiedy gracie bo w starej lidze nie bralem udzialu

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    Witam,
    od jutra (6ty październik) startujemy z nowa liga. gramy w każdą środę od godz.19. Liga skladac się będzie z 9 turniejów, z czego 6 najlepszych wyników będzie się liczyło do klasyfikacji generalnej.
    w tej edycji zagramy freezout 150 (kategorycznie bez żadnych "braci")- 120 idzie do puli danego dnia, 10 na długą falę, 10 na mastersa i 10 na organizacje.
    dokładny podział nagród długofalowych i mastersa rozpiszę podczas trwania ligi, ponieważ na chwile obecną nie posiadam konkretnych info od sponsora. w mastersie zagra 9 osób (pomyślimy ile nagród), a w długiej fali pewnie bedzie tyle nagród ile ostatnio, czyli 5.
    stack początkowy 12.000, blindy 25 minut, wypłaty danego dnia: do 16 osób włącznie 3 nagrody (50, 30, 20%), 17-26 osób 4 nagrody (40, 27, 19, 14%), 27-36 osób 5 nagród (36, 25, 17, 13, 9%).
    late registration trwa przez 3 poziomy blindów (do pierwszej przerwy), czyli do około godziny 20.30.

    chyba o wszystkim pamietałem i napisałem.. serdecznie zapraszam!

    p.s.jutro kupię 3 nowe talie kart- pula dzienna będzie pomniejszona o tą kwotę.