Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    PokerStars Rozdanie nr 50313963047: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 28/09/2010 16:23:34 ET
    Stół 'Electra III' 6-max Miejsce nr 1 to rozdający
    Miejsce 1: ashwins ($5.05 żetonów)
    Miejsce 2: Lafuma*PT ($0.67 żetonów)
    Miejsce 3: ww1985 ($5.10 żetonów)
    Miejsce 4: beartrap777 ($1.49 żetonów)
    Miejsce 5: Pietrenko ($5.14 żetonów)
    Miejsce 6: RickIsBack00 ($5 żetonów)
    Lafuma*PT: wpłaca małą ciemną $0.01
    ww1985: wpłaca dużą ciemną $0.02
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Pietrenko otrzymał [Ad Ac]
    beartrap777: pasuje
    Pietrenko: przebija $0.06 do $0.08
    RickIsBack00: pasuje
    ashwins: pasuje
    Lafuma*PT: pasuje
    ww1985: sprawdza $0.06
    *** FLOP *** [6c 4h 5s]
    ww1985: czeka
    Pietrenko: stawia $0.34
    ww1985 jest rozłączony
    ww1985 jest połączony
    ww1985: przebija $4.68 do $5.02 i wchodzi all-in
    Pietrenko: sprawdza $4.68
    *** TURN *** [6c 4h 5s] [Qs]
    *** RIVER *** [6c 4h 5s Qs] [4s]
    *** POKAZANIE KART ***
    ww1985: pokazuje [4c 4d] (czwórkę, Czwórki)
    Pietrenko: pokazuje [Ad Ac] (dwie pary, Asy oraz Czwórki)
    ww1985 wygrał $9.70 z puli
    Pietrenko napisał, "nh"
    *** PODSUMOWANIE ***
    Łączna pula $10.21 | Prowizja $0.51
    Stół [6c 4h 5s Qs 4s]
    Miejsce 1: ashwins (rozdający) spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 2: Lafuma*PT (mała ciemna) spasował przed Flop
    Miejsce 3: ww1985 (duża ciemna) pokazał [4c 4d] i wygrał ($9.70) z czwórkę, Czwórki
    Miejsce 4: beartrap777 spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 5: Pietrenko pokazał [Ad Ac] i przegrał z dwie pary, Asy oraz Czwórki
    Miejsce 6: RickIsBack00 spasował przed Flop (nie zagrał)

    Sprawdzamy czy foldujemy?

    BTW: Największa porażka

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie wal takich overbetów. Jak boisz się przegrać to myślę, że narazie póki dopiero zaczynasz i masz sporo braków to lepiej będzie jeśli nie będziesz się wkupywać za 250bb. 100bb czyli 2$ wystarczy i wyrobisz sobie dobre nawyki, bo na stawkach wyżej z takim właśnie stakiem będziesz siadać do gry.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Nie wal takich overbetów. Jak boisz się przegrać to myślę, że narazie póki dopiero zaczynasz i masz sporo braków to lepiej będzie jeśli nie będziesz się wkupywać za 250bb. 100bb czyli 2$ wystarczy i wyrobisz sobie dobre nawyki, bo na stawkach wyżej z takim właśnie stakiem będziesz siadać do gry.
    Trafiłeś, dopiero zaczynam i pewnie mam braki, bo kto co dopiero rozpocząc, zazwyczaj ma braki, ale nie boję się przegrać w taki sposób jak wyżej Bardziej irytuje mnie przegrana jedyną kartą, która dochodzi przeciwnikowi na riverze i łamie mój układ.

    Fajnie, że wspominasz o tych overbetach, bo dziwnym trafem owe overbety skutkują

    100bb? Sprawdzimy od jutra. Przyznam, że na początku grałem 24 stoły z minimalnym BI na PS, a teraz zminimalizowałem ilość stołów.
    Liczę na więcej analiz rozdania

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    No właśnie czytałem jak Ci szło do tej pory i takie wnioski. Gra ze 100bb jest łatwiejsza niż z 250bb i dopiero jak będziesz pewny, że masz przewagę nad resztą populacji na tych stawkach to będzie można siadać na deepstacku, lub ewentualnie przejść na NL5 (taki sam BI).
    Nie wyciągaj również zbyt pochopnych wniosków. Widziałem, że po jednej udanej sesji już byłeś całkowicie przekonany do przejścia na granie pełnym buyinem. Rozegraj pare tysięcy rąk i zobacz jak się czujesz.
    I nie graj scary money - tak rozumiem to "overbety skutkują" - skutkują czyli goście foldują i nie dobierają? Przecież jeśli masz mocną rękę to nie chcesz żeby wszyscy spasowali na flopie tylko dlatego,że może im dojść na riverze. Betuj tak, aby wyciągnąć maksymalne value (żeby sprawdzali jak najczęściej), jednoczeście dając słabe pot oddsy do drawowania, czyli tak ogólnie to 3/4 puli. Czasami na flopie jak stół jest drawowaty to możesz walnąć betpota.
    Nie da się uniknąć pechowych riverów i najlepiej będzie jeśli zaczniesz się przyzwyczajać i skupisz się na tym, jak najwięcej wyciągnąć od rywali gdy masz mocną rękę, a nie na tym, jak przegrywać mniej rozdań na riverze.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Te wyliczenia Triasa to nieco so-so szczerze mówiąc. Ja nie wiem jakie buraki są na nl2, nigdy nie grałem, ale tak od nl10 + prawie nigdy się nie spotkałem żeby ktoś blefował przeciwko overbetom. Tzn czasami jest spazz donk, ale wtedy on zwykle wsuwa przeciwko jakimkolwiek betom, niezależnie od rozmiaru i ma się jakiś read z poprzednich rozdań. Zestackowanie się za 250bb w zwykłej (nie 3betowanej) na takim flopie jest na pewno błędem. Jest jednak sporo 65/45/64 i setów a nawet 67 dla top pair + oesd ma b. dobre equity vs gołemu AA. Także przeciwko jakiemukolwiek range nie idioty z kosmosu jesteś tutaj behind i ryzykujesz 250bb.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Także przeciwko jakiemukolwiek range nie idioty z kosmosu jesteś tutaj behind i ryzykujesz 250bb.
    Rozumiem, że nie warto grać gołego AA, gdy na flopie jest układ kart w stylu 456 ? Bo zawsze w takiej sytuacji ryzykuję swoje bb, więc warto było spasować jego przebicie mojego overbeta?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    Od NL10+ dla mnie byłby to instant fold(chyba ze ma ready albo gram z donkiem grajacym 80/50) .Nie ma sensu ryzykowanie 250BB z jedną parą.Poza tym nie należę do zwolenników overbetowania flopa ale skoro piszesz że skutkują to ok.Na wyższych stawkach takie zagranie na pewno nie będą profitowe.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    dobrze, że już wyszedłem z tych stawek, ta agresja graczy na tym poziomie by mnie zabiła