Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    W sumie bardziej po bukach pojechali. Spodziewałem się gorszego.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jak dla mnie artykuł pozytywny. Poker to sport, za granicą bardzo popularny, porównanie do tenisistów - sporo dobrego napisane. A że mało ma wspólnego z rzeczywistością to detal, grunt że ciepło o pokerze mówi.

    Sting

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Może i macie rację, niepotrzebnie chcę zobaczyć gdzieś 100% prawdy...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Komentarze pod tym artykułem powalają na kolana:
    "smieszny polaczku, cale zycie oszukujesz? Ja gram w pokera online od dwoch lat, przeczytalem ksiazki i zaczalem zarabiac uczciwie. twoje smieszne kilkanascie kawalkow miesiecznie to mam za jeden turniej dziennie, a jak dobrze pojdzie, to nawet wiecej. sram na takich ludzi jak ty, ktorzy to w kazdej sytuacji szukaja miejsca na walki."
    "Nawet nie masz pojecia o czym piszesz. Wystarczy znac podstawy pokera i juz mozna zarabiac kilkanascie tysiecy miesiecznie."
    "Znam ludzi którzy grając w pokerstars kupili już mieszkania i luksusowe auta."
    "Łatwiej zarobić legalnie na grze w pokera. Coraz więcej turniejów jest oficjalnie organizowanych w naszym kraju. Wystarczy wpłacić niewielkie (oczywiście wobec spodziewanych wygranych) wpisowe i walczyć z innymi zawodnikami."

    Padłem ze śmiechu

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Poker to sport...
    IMO to kompletna bzdura. Takie dorabianie ideologii na siłę. IMO poker to po prostu jedna z form inwestowania. Zresztą nie tylko moim zdaniem.

    Anyway ,artykuł jest dobry, bo wynika z niego, że w zasadzie wystarczy zasiąść przy pokerowym stoliku i już jesteśmy dobrze zarobieni.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    sa rozne definicje slowa sport i pewnie pod niektore mozna by podciagnac poker,choc koniec konce tez sie nie zgadzam z tym i smiesza mnie wszem wobec wyglaszane hasla ze poker to sport

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Chyba mnie nie zrozumieliście. Nie twierdzę, że to co jest tam napisane jest prawdą, ale że ten artykuł jest dobry dla naszego środowiska. I to z kilku powodów. Po pierwsze, może ten artykuł przekona kilka osób, że poker nie jest jednak taki zły. Po drugie, z pewnością sporo osób po przeczytaniu tego, wrzuci w google hasło "poker" i odpali jakiś pokerroom.

    Poza tym, wolę taki tekst niż coś o "Wielkim Szu" czy gangsterach przy zadymionym stole.

    Sting

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    szybko skrobnęła artykuł pani Agatka, bo jej na stole stygła herbatka

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Chyba mnie nie zrozumieliście. Nie twierdzę, że to co jest tam napisane jest prawdą, ale że ten artykuł jest dobry dla naszego środowiska. I to z kilku powodów. Po pierwsze, może ten artykuł przekona kilka osób, że poker nie jest jednak taki zły. Po drugie, z pewnością sporo osób po przeczytaniu tego, wrzuci w google hasło "poker" i odpali jakiś pokerroom.

    Poza tym, wolę taki tekst niż coś o "Wielkim Szu" czy gangsterach przy zadymionym stole.

    Sting
    Ja juz dawno przestalem wierzyc i zaprzatac sobie glowe tym,czy jakis artykol,badz moja sila perswazi,przekona jakis ludzi,ze poker jest w porzadku.Na ogol ludzie lykaja bez zastanowienia to co gdzie jest napisane w prasie czy roznego rodzaju artykolach,ale akurat w przypadku pokera maja tak mocno zakorzenione przekonania,ze nic tego nie moze zmienic(chyba ze sami zaczna grac) i oddzwiek zawsze bedzie taki sam,czyli poker to przekrety przy stoliku.