Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Dla ciebie moge byc i debilem, i smieciem, doesn't matter. Chcialbym zauwazyc, ze zarowno mnie jak i jeffreya zwyzwales tylko dlatego, ze zwrocono ci uwage. Pchasz sie po prostu nachalnie ze swoim automarketingem, jestes jak taki pokerowy Najman. Nie ma osoby, ktora by cie poparla, przyznala racje. Wszystkie twoje watki to reklamowki. Wszyscy jestesmy debilami i smieciami, a ty jestes ten jedyny, nieomylny, sprawiedliwy i wspanialy. Chorujesz na autyzm?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    To promocja tylko dla Polakow czy dla calej splecznosci betfair? Znane sa juz w ogole jakies szczegoly odnosnie pakietu betfair live wieden? Jaka wartosc pakietu, termin, wpisowe

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    uwaga
    ostrzezenie od moda:
    jak sie nie przestaniecie wyzywac i zachowywac normalnie mosznik albo ja wrzuci wam bana banana i sie skonczy
    troche dystansu prosze

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    . Chcialbym zauwazyc, ze zarowno mnie jak i jeffreya zwyzwales tylko dlatego, ze zwrocono ci uwage.
    To się zgadza
    Po prostu da się zauważyć Jacku, że z natury jesteś nie miły...zupełnie nie potrzebnie

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    uwaga
    ostrzezenie od moda:
    jak sie nie przestaniecie wyzywac i zachowywac normalnie mosznik albo ja wrzuci wam bana banana i sie skonczy
    troche dystansu prosze
    W tej dyskusji chyba tylko jedna osoba zasługuje na bana - JD

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    To promocja tylko dla Polakow czy dla calej splecznosci betfair? Znane sa juz w ogole jakies szczegoly odnosnie pakietu betfair live wieden? Jaka wartosc pakietu, termin, wpisowe
    wpisowe około 220e, tak bylo w lutym

  7. #17
    Jacku, a gdzie jest zamieszczana bądź będzie klasyfikacja ligowa ?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Betfair Live Praga ma wpisowe Main Event Buy-in: $1,200 (820 + 80 EUR) a wartosc pakietu Package Value: $1,850. A jak to jest z tym pakietem do Wiednia?

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jeszcze nieznane jest wpisowe do Wiednia, jesli będzie na poziomie Pragi to pakiet będzie wart tyle samo.

    Oczywiście promocja jest tylko dla Polaków.

    Dziś drugi turniej - zapraszam! Klasyfikacja po dwóch turniejach pojawi się na stronie Betfair i portalach pokerowych.

    Poniżej klasyfikacja po 1 turnieju:

    http://polishrounders.org/news/poker...rozgrywce.html

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Klasyfikacja po dwóch turniejach:

    Turnieje JD Bounty, klasyfikacja po 2 rozgrywce