Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W imieniu firmy Betfair zapraszam na kolejny Team Challenge o pakiety na turniej Betfair Live. Tym razem rozegrany on będzie w czeskiej Pradze w dniach 20-24 października 2010 roku.

    W tej edycji drużynowego challenge'u zagramy 6 turniejów (bez turnieju finałowego jak dotychczas!!) z wpisowym 10$+1$. Zwycięska 3-osobowa drużyna pojedzie na turniej Betfair Live do Pragi, w którym wpisowe wynosi tym razem 900€. Do puli każdego turnieju dodane jest 150$.

    Wszystkie szczegóły dotyczące nowej edycji Team Challenge znajdziecie pod tym linkiem:
    Betfair LIVE! Praga Team Challenge : Poker : Betfair Polska


    Zapraszamy do gry!!

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Szukam do teamu dwóch osób albo przyłącze się .
    Warunek: dobre wyniki gier turniejowych weryfikowane przez sharkscope. Oczywiście ja takie mam.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak nie chcesz być złośliwy to po jaką cholerę wrzucasz tutaj nikomu niepotrzebne uwagi??

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    jeffrey ma racje. Nie pierwszy raz jack daniels dostal za swoje namolne dzialania na forach. Grasz czy srasz, Jacku?

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Poker w internecie to nieodpowiedni dział?? LOL!! Poza tym to jest info o turnieju drużynowym o ile dobrze widzę... Nie podoba się, nie trzeba grać, ale nie widzę potrzeby wylewania swoich osobistych frustracji akurat w tym wątku...

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    jeffrey ma racje. Nie pierwszy raz jack daniels dostal za swoje namolne dzialania na forach. Grasz czy srasz, Jacku?
    Poziom twojego wpisu mnie powalił... Więc nawet nie skomentuję...

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Albo ty jesteś tak głupi albo tak zazdrosny... Po to istnieje forum, żeby umieszczac na nim informacje, prawda? A więc umieszczam informację. Dodam - dla zainteresowanych! Nie jesteś zainteresowany - nie wchodź tu więcej. Poza tym pisanie "na twoją cześć" to już przejaw olbrzymiej głupoty jaką wykazujesz, serio... Poza tym to chyba admin dorum zakłada podforum dla roomu, a nie użytkownicy, prawda??

    A teraz idź już spac, dawno po dobranocce...

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    I jeszcze jedno - to forum naprawdę schodzi na psy przez takich użytkowników jak ty. Na innym forum utworzyłem identyczny wątek jak ten. Służy on tam do tego, żeby ludzie zbierali sie w drużyny i zapisywali do turnieju. I tak się dzieje. Rozmowa jest merytoryczna, a ludzie mają pytania tylko odnośnie turnieju. Tu jak widac jest to niemożliwe, bo komus nie odpowiada miejsce, forma albo pisząca o tym osoba... Żenua...