Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Ostatnio filtrując swoją bazę odkryłem, że JJ w long runie jest dla mnie ręką przynoszącą straty

    jj.jpg

    Nadmienię, że wszelkie inne premium pp przynoszą mi profit, w przypadku TT jest to 2bb per hand.

    tt.jpg

    Czy macie jakieś propozycję w czym może tkwić leak?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    run better...

    no serio jak mozesz patrzeć na zieloną linię zamiast na EV-adjusted przy analizowaniu czegoś takiego??

  3. #3
    Kurde niby tak, ale czy w wypadku tego typu ręki, wzrost nie powinien być bardziej jednostajny? Wiem że gdzieś dostałem na przysłowiowy "ryj" z dwa badbeaty, ale chodzi mi o sam fakt, że nawet z ev na JJ zarabiałbym średnio 1bb per hand a to wydaje mi się dalekie od optimum ....

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie dałeś niestety żadnych konkretnych spotów czy ogólnych statystyk na temat tego jak rozgrywasz te ręce z jakiej pozycji i przeciwko komu. No to jak ktokolwiek może coś poradzić? Bo z samych wykresów to ja mam takie - rozgrywaj je lepiej :P

  5. #5
    A w jaki sposób Leszku w hemie przefiltrować staty dla konkretnej ręki?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    tak samo jak zrobiles wykres, tylko w zakladce reports na przyklad...

    btw ja mam na JJ +1.85bb/hand (EV-adjusted), probka 400k+ rozdań nl50/nl100 głównie
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 28-09-2010 o 18:21 Powód: merge

  7. #7
    Hmm, tak sobie przefiltrowałem jak powiedziałeś i faktycznie mam bad runa na tą rekę. Jak będę miał próbkę 250k+ i winrate nie przektoczy 1,5bb/hand to wtedy powtórzę zapytanie.

    Pozdrawiam