Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    już za niecałe 2 tygodnie odbędą się Mistrzostwa Małopolski które są zarazem kwalifikacjami do Mistrzostw Polski
    free satelitki znalezc juz mozna w oprogramowaniu FTP

    jak bede znal wiecej szczegolow dotyczacych miejsca i godzin rozgrywki postaram sie wrzucic
    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Witam,
    przy próbie rejestracji do cowieczornego freerola dostaję komunikat:

    "There has been an error registering you for this tournament. Please try again later."

    Co może być problemem?
    Dodam, że ma to kilka innych osób - zarówno takich, którzy grali wcześniej jak i nowych.
    pozdr

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    to pytanie musisz zadac supportowi FTP - podobno mozna juz wysylac do nich maile po polsku

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    8
    Siemka słuchajcie zakwalifikowalem sie z satelity, i chciałbym sie dowiedziec gdzie konkretnie w Krakowie bedzie to rozgrywane, moze ktos cos wie ?? jaka ulica i gdzie mniej wiecej to jest, bo bede z wrocka jechal. pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Usłyszałem od kolegi że maksymalnie można grać w 3 takich turniejach regionalnych (czyli jak byłem w Rzeszowie, Łodzi i Krakowie to już do Wawy nie mogę jechać) . Czy może ktoś kompetentny rozwiać moje wątpliwości i powiedzieć że to nie jest prawda?
    Czy może ktoś mi powiedzieć czy jest jeszcze możliwe przepisanie z grupy A do grupy B ? Okazało się że z przyczyn odemnie nie zaleznych nie będe mógł przyjechać na godzine 13 do krakowa. Natomiast na 19 dał bym rade. Przeszukałem cały internet w poszukiwaniu kontaktu do organizatorów. Federacja pokera nie odbiera dzisaj cały dzien telefonu. Czy ktos mi może pomóc? Chciałbym zagrać a w sobote o 11 mam pogrzeb w Warszawie ;/
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 08-10-2010 o 10:31

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Może ktoś przeczyta...

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Szkoda, że wcześniej nie zajrzałem, ja miałem podobną sytuację i napisałem do supportu i przenieśli mnie na 13:00 z 19:00, tylko wtedy jeszcze była otwarta rejestracja.

    Jest szansa, że będzie można zobaczyć jakąś klasyfikacje po dniu dzisiejszym, przed startem jutrzejszego turnieju?
    Kto ile ma chips'ow itd?

  9. #9
    Czy wybiera się ktoś z Krakowa do Warszawy w sobotę 23 października br. na Mistrzostwa woj. Mazowieckiego FullTiltu przy ul.Foksal 19 w klubie "Sketch" ? Proszę o kontakt na priv w celu wspólnego wyjazdu.