Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: AJ vs lag

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($47.76) 23/10
    BB ($42.64)
    UTG ($85.99) 55/18
    CO ($53.17)
    Hero ($63.16)

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.50, fold, Hero raises to $2.25, SB calls $2, BB raises to $9.50, fold, Hero ?

    staty BB:


    Call nie wchodzi w grę i teraz pytanie, czy 4bet/call tutaj będzie dochodowy? Gość ma dobrą sytuację do squeezowania, bo ja izoluję donka, calluje mnie weak gracz, więc nasze zakresy nie pokazują jakiejś wielkiej siły. Z drugiej strony, to jakiegoś wielkiego % 3beta to on nie ma w stosunku do vpip/pfr, więc sam nie wiem czy wystarczająco często się złoży żebyśmy zgarnęli 30bb bez gry.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ech, AJo za słabe. AQ i TT(99?)+ można shipnąć. Nie wiem jaka to próbka i jaki jest jego squeeze (to jednak nieco inne niż 3bet ze względu na te "sprzyjające okoliczności") ale generalnie jego sizing nie zwiastuje chęci pasowania do wsuwki, a AJo nie dominuje wielu potencjalnych rąk. Pewnie jakieś ew. AT/A9s czy coś takiego i może KJ? Reszta zdominowanych rąk chyba często tu nie squeezuje. A możesz obv być często w czarnej dupie

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jego 3bet% wcale nie jest jakiś szczególnie duży.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Próbka ponad 800 handów. Squeeza ma 8%.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dlaczego call nie wchodzi w gre??zalezy jakie lapy 3b i jak rozgrywa postflop(czy zawsze robi cb jak 3b czy pozostaje agresywny na turnie czy moze ck/f jesli nie trafi).imo masz w chuj opcji gry postflop(w zaleznosci od wiedzy o tym jelopie),a 4b pre uwazam za mega sredni w tym spocie(jesli jest kompetentny zestakuje sie z lepsza lub masz flipa)
    edit: ofc zle spojzalem jestem zrobiony ciut(jak zawsze jak chce mi sie cokolwiek napisac na forum)myslalem ze villain ma 62$ w stacku,ale mimo wszystko mozesz calowac jesli wiesz ze np flatuje z blindow AQ/AJ/AK a 3b male pary lub odwrotnie bo bedziesz wiedzial co zagrac postflop w zaleznosci czy trafisz czy nie(absolutnie nie grasz calla z intencja fit or fold)
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 27-09-2010 o 07:04

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Pula będzie ok 20$ a stack villaina ~32$. To nie daje "w chuj opcji gry postflop". Albo trafiasz top pair albo znikasz.