Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Przedwczoraj późnym wieczorem zleciłem cashout i los chciał, że trafiłem w sam raz na upgrade Netellera. Upgrade się przeciągał i wczoraj dostałem emaila od "kasjera" PS w którym było napisane, że ze względu na kłopoty z Netellerem kasa albo zostanie zaksięgowana na koncie Netellera albo wróci na moje konto PS. Neteller już żyje, ale ja nie widzę kasy ani tam ani na koncie PS. Powinienem zacząć się martwić i molestować support obu firm czy też spokojnie odczekać 1-2 dni? BTW, wypłaty nie ma też w historii, tzn w "Cashier->History"; jedyne co mam to dwa emaile od PS.

    Mam jeszcze dodatkowe pytania dotyczące wypłat:

    1. Czy mogę zlecić wypłatę na konto w banku który znajduje się poza granicami Polski (w innym kraju UE)? Konto jest oczywiście zarejestrowane na mnie.

    2. Gdy zlecam wypłatę przelewem (na moje konto w Polsce lub na moje konto w innym kraju UE ) to czy PS realizuje te przelewy jako krajowe czy też jako zagraniczne? Inaczej mówiąc, czy PS ma konta bankowe w tych "ważniejszych" państwach czy też po prostu zleca przelewy z jakiegoś banku na Wyspie Man czy innym Gibraltarze?
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 23-09-2010 o 09:42