Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam,

    w zwiazku z problemem jaki mam z wyplata na konto MB z bossa mam pytanie:

    Widze w opcjach wyplat mozliwosc wyplacenia kasy na kartę kredytową/debetowa za pomoca ktorej wczesniej wplacalem kase na konto pokerowe. Jak to w praktyce wyglada? Czy jezeli robilem wplate za pomoca karty Mastercard i wplacilem kwote XXX to moge maksymalnie wyplacic XXX spowrotem na karte? Jak dlugo taka kasa jest przelewana?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Hej
    Na mastercard nie mozna wyplacac, tylko na VISE, mozna ponad depozyt a czas oczekiwania ok 3 dni.

  3. #3
    Czyli jezeli mam vise z mbanku i wyplace to srodki te zostana zaksiegowane na koncie mbanku do ktorego podpieta jest ta karta?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Tak

  5. #5
    No i zlecilem wyplate, a ze kasy nie ma jeszcze od piatku to teraz dokladnie sprawdzilem i karta jaka mam w mbanku to visa electron a to zdaje sie inna niz Visa. Wplacilem za jej pomoca kase i zlecilem wieksza wyplate, jest szansa ze kasa przejdzie czy raczej po jakims czasie sie cofnie na konto roomu?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    kiedyś wypłacałem na tzw. kartę virtualną mbanku i zlecenie trwało jakieś 3-5 dni roboczych więc myślę że do środy/czwartku możesz poczekać, powinna dojść.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Visa electron is ok - przyjdzie napewno , mysle ze dzis powinno byc

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Visa electron is ok - przyjdzie napewno , mysle ze dzis powinno byc
    no i kaska wlasnie wplynela, wiec spoko... inna kwestia na jakie kwoty mozna sobie pozwolic zeby to bylo w miare bezpieczne