Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 192
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    bede. podaj adress mielona.

  2. #72
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    20
    prosze o zapisanie

  3. #73
    nie wiem jak wy ale ja jestem pelen podziwu dla sroki ze wreszcie cos sesownego napisal, odgrazal sie od czasu kiedy napisalem o skroceniu jego nicku do wiadomej postaci, ze sie odgryzie za tamto i dzisiaj nareszcie sie udalo <brawo>. gdyby ewolucja rozwijała się też z taka predkościa jak kolego s..a mysli, to moze wyhodzilbysmy dopiero z jaskin.

    Ps. Sroki ulubiony przeboj to ARKA SATANA - "Chce zwiedzac anal", dlatego jak uslyszycie jak sobie dzisiaj nuci to badzcie tolerancyjni i nie smiejcie sie z niego.

  4. #74
    nawiązując do ewolucji misiaczku . . . . pisze sie "wychodzilibysmy"


    a dzis superAroka disco hits vol. 3 do booooooooooooooooooooooooooju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    hymn dzisiejszej walki o punkty: http://www.youtube.com/watch?v=j4tAG...layer_embedded
    Ostatnio edytowane przez aroka ; 19-10-2010 o 17:02

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Widze ze humor wszystkim dopisuje:P ciesze sie ze jeszcze nie zatraciliscie woli walki i zaden green peace ani polska akcja humanitarna nie wcielila was w swoje szeregi:P Wczorajsza wczesniejsza godzina rozgrywek tez chyba przeszla pozytywna weryfikacje godzina 00:30 bylo po wszystkim przy 28 osobowej frekwencji

    najblizszy wtorek rowniez rozpoczynamy o 19:00

    POZDAWIAM

  6. #76
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    zapisz proszę

  7. #77
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Udało mu się wygrać i już się zapisał

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Wiesz Mariusz jak to jest:P z takim fartem to nawet sroka by wygral :P hehe

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Udało się? Dałem mu wygrać :P, ale w najbliższy wtorek już taki miły nie będę!

    zapisac!

  10. #80
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    u mnie w grze nie ma fartów jest tylko dobre wyczucie czasu i miejsca