Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 170
  1. ale jak ktoś wie że przyjedzie na pewno a do soboty jestem pewien że nie zdążę wpłacić wpisowego przez soft gdyż wyjeżdżam i był bym wstanie w poniedziałek lub wtorek chyba że jest możliwość potwierdzenia na 100% że będę i zapłacenia w kasynie nie tracąc rezerwacji

  2. #92
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    proszę zapisać na 1B gracza :
    Nucleus84

    Pozdr
    berti09

  3. #93
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    25
    Prosze zapisac na rezerwe 1B gracz: DonFrye89

  4. #94
    witam, wpisany jestem na dzień 1b. Nie wiem czy to ma wpływ ale mój nick na heypoker to "matek_101" a nie "matek101" więc jeśli byłby problem to proszę zmienić na liście pzdr

  5. #95
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    proszę zapisać na dzień 1A : murzynnn

  6. #96
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    1A
    Yoshin

  7. #97
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    1
    1b asterix79pl

  8. #98
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    24
    1b coorchuck

  9. #99
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12
    Witam,
    mam nadzieję że nikt mnie nie ochrzani , że pisze w tym wątku.

    Kto jedzie na HESOP z okolic Poznania ??

    Mam wejściówkę i chętnie z kimś bym się zabrał (pociąg, samochód)

    Prosżę o info na priv lub tutaj jeśli można lub gg 2720191

    Pozdrawiam i z góry dzięki za info

    kosira81

  10. #100
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez kamikaze Zobacz posta
    ale jak ktoś wie że przyjedzie na pewno a do soboty jestem pewien że nie zdążę wpłacić wpisowego przez soft gdyż wyjeżdżam i był bym wstanie w poniedziałek lub wtorek chyba że jest możliwość potwierdzenia na 100% że będę i zapłacenia w kasynie nie tracąc rezerwacji
    OK...jedno miejsce będziesz miał zarezerwowane do wtorku włącznie, aby opłacić przez soft HeyPoker



    Cytat Zamieszczone przez matek101 Zobacz posta
    witam, wpisany jestem na dzień 1b. Nie wiem czy to ma wpływ ale mój nick na heypoker to "matek_101" a nie "matek101" więc jeśli byłby problem to proszę zmienić na liście pzdr
    Jeśli chodzi o listę to nie ma znaczenia, czy podajesz nick z HeyPoker, przezwisko i itd



    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny Zobacz posta
    Czyli rejestracji wczesnej jako tako nie ma jest tylko lista rezerwowa, bo jeśli ktoś planuje zapłacić w kasynie i jest zapisany na liste to nie zawsze może być dla niego miejsce?
    Tak jak pisałem lista rezerwacji obowiązuje do przyszłej soboty włącznie (23.10.2010)...w turnieju wystąpią również gracze z innych państwa i na naszą prośbę wstrzymano dla nich zapisy na dzień 1B, ponieważ zapisało się bardzo dużo osób z Polski i nie może dojść do sytuacji że np: z 70 osób, pojawi się 50



    Cytat Zamieszczone przez kosira81 Zobacz posta
    Witam,
    mam nadzieję że nikt mnie nie ochrzani , że pisze w tym wątku.

    Kto jedzie na HESOP z okolic Poznania ??

    Mam wejściówkę i chętnie z kimś bym się zabrał (pociąg, samochód)

    Prosżę o info na priv lub tutaj jeśli można lub gg 2720191

    Pozdrawiam i z góry dzięki za info

    kosira81
    Nie ma problemu, ale najlepszy rezultat osiągniesz wrzucając info w (link poniżej):
    Wielkopolskie