Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 170
  1. #61
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    uzbierała się pula 64$ więc były 2 GTD. Jakie proponujesz inne rozwiązanie kraks?

  2. #62
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    zle to zabrzmialo nie proponuje innego rozwiazania ani nie podwazam tego. mysle ze do ciebie naleza decyzje w takich kwestiach i sa one ostateczne, dlatego w pelni je akceptuje. aczkolwiek imo powyzsze rozwiazanie raczej niespotykane zdarzylo mi sie kilka zwisow, bylo zwracane wpisowe, ale nigdy nie byly wykladane nagrody dla graczy ponad pule gwarantowana
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 10-10-2010 o 19:47

  3. #63
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    No niestety, gdzieś mi tam przez myśl przemkneło że możesz mieć AA, ale KK spasować nie mogłem. Cóż dla pocieszenia powiem Ci że potem totalne bezkarcie i odpadłem 5

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    3
    Skaj 1A

  5. #65
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Kuban 1A

  6. #66
    Czy wygrany w satelicie bilet (pakiet), w przypadku ewentualnej niemoznosci zagrania na najblizszym evencie hesop, mozna wykorzystac do ktoregos z kolejnych turniejow z tego cyklu, czy w takim przypadku bilet przepada?

  7. #67
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    5
    Witam , jestem nowy na tym forum i mam pytanie odnosnie turnieju w Ostrawie . Czy mozna sie jeszcze zapisac ? W pokera gram tylko na PokerStars wiec nie dam rady zdobyc wejsciowki z waszej strony , ale chyba nie bedzie to problem ?? Gram rowniez na live w Myslowickiej lidze . Jezeli jest mozliwosc zapisania to prosze o info na marcin_berger@o2.pl .
    Dziekuje i Pozdrawiam

  8. #68
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Całe info jest na pierwszej stronie w pierwszym poście

  9. #69
    czytanie ze zrozumieniem to cięzka sprawa ;p
    zapisz mnie na 1b

  10. #70
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    1b apolinary83