Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Pod tym względem wszystko jest ok póki mniej więcej wiesz co robisz i wiesz, że jesteś lepszy od swoich przeciwników. Strata 200bb wynikająca z własnych błędów i niewiedzy jest bardzo bolesna i długo się to odrabia
    Ale obv generalnie lepiej mieć zawsze najwięcej na stole żeby można było każdemu wciągnąć wszystkie żetony.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13
    Ok dzięki. Gram zawsze pełnym buy inem czyli 100BB i czasami uciekałem jak się podwoiłem bo nie byłem pewien czy to dobra strategia ale już wiem dzięki.
    Kolejna sprawa. Potrzebuje rady kogoś z doświadczeniem kto gra cash tables jaki wykonać prawidłowy ruch z różnymi rękami w pewnych sytuacjach. Oto kilka takich sytuacji ze stołów cash 0,01$ - 0,02$ kiedy nie wiem nic o graczach bo niedawno się dosiadłem:
    1. Na środkowej pozycji bet 3xBB, na późnej reise do 9xBB a ja siedzę na SB z AQ (lub niską parą np 66). Call, fold czy reraise?
    2. Na wczesnej pozycji bet 4xBB, ja znów na SB z AQ lub 66. Jak poprawnie rozegrać tą rękę biorąc pod uwagę fakt, że będę bez pozycji na flopie?
    3. Ja na wczesnej pozycji bet 5xBB z QQ, a na środkowej raise do 20xBB. Call, fold, reraise?
    4. Na wczesnej pozycji bet do 5xBB, na środkowej pozycji raise do 15xBB, ja siedze na Buttonie - co z parami z zakresu 22-QQ (KK i AA to wiadomo -reraise), AK, AQ?
    5. Na wczesnej pozycji bet 5xBB, ja na środkowej raise do 15xBB z AK lub TT, a na SB ktoś reraise do 30xBB. Jak się poprawnie zachować z AK lub np. TT?
    6. Na środkowej pozycji bet do 3xBB, na późnej raise do 12xBB, ja siędzę na BB- jak się poprawnie zachować wtedy z układami 22-AA, AK,AQ ?

    Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13
    Na pokerstrategy przeczytałem, że aby grać big stackiem najpierw trzeba "trochę" pograć short stackiem. Co o tym myślicie?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Na pewno nie. Zalecają tak dlatego, że jak przychodzisz do nich to jestes kompletnym fiszem, nic nie qmasz itp. Oni dają Ci tableke i grasz, poznajesz room, przyzwyczajasz sie do niego itp. W bss tabelki nie masz wiec jest troche trudniej(z punktu widzenia początkującego gracza). Ja nie wiedze zadnych przeszkód graj bss

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Siema
    Może spróbuj miesiąc pograc cash a potem miesiąc stng i zobacz co Ci sprawia większą przyjemność, co Ci bardziej pasuje. Ja startowałem 2,5 miesiąca temu z 20$ wygranymi w jakimś freerollu na pokerstrasie i gralem 360 - 0,1$ ,45-0,25$, i najwięcej 90-0,25$(te dwa ostatnie są non turbo) . Wtedy grałem najwięcej ok 4,5h. prawie codziennie. Polecam grasz prostego pokera i nie ma bata zebys nie wygrywał. Plus jest jeszcze taki, że jak przegrasz jakąś pechową rękę to jak mialeś więcej żetonów grasz dalej a jak nie to tracisz niewiele i odpalasz następny turniej.
    A co do ksiązki haringtona to ja bym się nie stosował do wszystkich jego rad. Np. że 1010 podbijasz więcej asy mniej itd. ona jest o turniejach live a gra w necie trochę się różni. Spróbuj w googe poszukać darmowych filmików ( nawet na płatnych stronach masz kilka darmowych) na tych stawkach spokojnie Ci to wystarczy.
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez AndrzejGołota ; 19-10-2010 o 03:41