Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: basics

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Nie!
    3betowanie tutaj JJ to nie jest zamiana reki w blef, tak jest tylko jezeli zakladamy ze gosc bedzie gral 4bet/fold a tutaj prawie na pewno tak nie bedzie, gosc moze callowac naszego 3beta z gorszymi rekoma, tym bardziej ze jest 140bb deep. Mozemy wiec zalozyc ze bedzie callowal 3beta z gorszymi rekoma, a 4betowal zasieg ktory nas bije i wtedy 3bet/fold OOP z JJ jest jak najbardziej poprawny.
    Rzeczywiście my mistake, masz rację

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    im glebsze stacki, tym 3bet/fold JJ OOP jest coraz gorszy imo. Nie wiem co grasz, ale wydaje mi sie, ze nie za duzo osob ma rozbudowany 5bet bluff shove range 150bb deep, a 4beta dostaniesz vvv light imo

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    +1 pod oboma postami Królewicza w tym temacie.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    tylko odnosnie KK, betowanie turna to dramat, nie widze innej opcji niz c/r , c/c jezeli przewaznie sie wsunie z calym swoim rangem
    A nie jest raczej tak, że on przeczeka swoje medium hands w rodzaju TT, 8X, a wsunie stacka tylko z QX i full house?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    IMO nie jest.

    A nawet jeśli, to od zakresu popdanego przez Ciebie zdążymy jeszcze ściągnąć value na riverze dając free 2 outs.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    im glebsze stacki, tym 3bet/fold JJ OOP jest coraz gorszy imo. Nie wiem co grasz, ale wydaje mi sie, ze nie za duzo osob ma rozbudowany 5bet bluff shove range 150bb deep, a 4beta dostaniesz vvv light imo
    Wat? na nl10 dostanie 4bet vv light 150bb deep? Ludzie nie 4betuja light do duzo wyzszych stawek.. Za to deep beda czesciej callowac 3bety z gorsza reka wiec nie wiem dlaczego 3betowanie mialoby byc coraz gorsze..

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja jestem zdania, że dużo jego range to będą 8x, różne pocket pairs, gutshoty i czasami A high, obv Qx również. Wszystko zależy od tego czy masz jakikolwiek read na gresję gościa i czy gra stab vs missed cbet. Jeśli tak jest, to czek turn to induce jest oczywiście okej. Jeśli jest stacją to czek na turn jest moim zdaniem stratą value - przeczeka behind swoje drawy/ Ahi/ gorsze pocket pairs.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Ja widzę jedną rękę drawującą, która mogła sprawdzć flopa, mianowicie 97.
    Nie wiem czy ta ręka sprawdzi nasz push turn (nie powinna).

    Ahi/gorsze pokety/8x.
    Która z tych rąk miałaby sprawdzić nasz push turn a nie sprawdzić pusha na river przy przeczekanym przez nas turnie?
    IMO chętniej wywali po naszym push turn niż po check turn/push river.

    Żeby betować turna musiałbym mieć naprawdę silnego reada, że ops to kolosalna pasive stacja.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Nie wiem and czym debatowac z tym KK, gosc ma 40bb przed rozdaniem wiec jest najprawdopodobniej pasywnym fishem, przy psb left na turnie wg mnie praktycznie nie ma znaczenia co zrobimy, jak nas scallowal z jakas 8, 99 czy czymkolwiek to na turnie tez nie zrzuci..

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ale jak spadnie na river A/K to może już zrzucić. Poza trochę zależy od tego jakim jest station, bo niejeden typ sprawdzi tu z bottom pair albo gutshotem, także przydaje się mieć jakikolwiek read na jego tendencje jednak.