Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam;
    Tobet oficjalnie prowadzie niektóre, duże imprezy w polskim świecie pokerowym,
    ale zastanawia mnie jak to jest możliwe, że członkowie PFPS zdecydowali się na takie kroki,
    skoro już na dzień dobry pojawiają się problemy, utrudnienia i komplikacje!!!
    Po krótce opiszę kolegom i koleżankom sytuację która ma miejsce.
    Kilka miesięcy temu otworzyłem konto na Tobet, zagrałem kilka turnieji, zbudowałem drobne fundusze, następnie wpłaciłem troszkę więcej drobnych funduszy na konto, po czym zbudowałem troszkę więcej funduszy,
    po czym chciałem wypłacić fundusze i...
    ...i się zaczęło!!!
    Tobet zablokował mi konto,napisałem do obsługi portalu, po kilku dniach przysłali mi info na maila, że potrzebują zweryfikować dane itd (oczywiście podczas wpłacania funduszy nie pytają o drobiazgi), jakkolwiek przesłałem wymagane fotokopie i...
    ...i otrzymałem kolejnego maila, że konto jest weryfikowane i będą w kontakcie,
    minęło kolejne kilka dni, otrzymałem maila, tym razem zmieniło się imię osoby która go napisała ale treść była identyczna jak poprzednio, czyli: Tobet musi zweryfikować konto, proszę przysłać wymagane kserokopie itd. Kolejne dni mijają a konto nadal jest zablokowane !!!
    Inaczej mówiąc, stracony czas, błędne koło i szczeniackie podejście do kwestii.
    Nie wiem jak Wam, koledzy i koleżanki układa się korzystanie z portalu Tobet, ale ja osobiście jestem zawiedziony!!!
    Apeluję do członków PFPS aby zaczeli interweniować w sprawie portalu do którego osobiście wysyłali zaproszenia!!!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    No to po co się żalisz na forum? Pisz im maile niech przyspieszą , a jak dostałeś maila od innej osoby to trzeba było napisać że konto było już weryfikowane

  3. #3
    Po pierwsze troszkę kultury osobistej, nie pamiętam żebyśmy byli na ty...
    Nie mniej jednak...
    Przepraszam, że spytam: kolega Oskarek89 lubi się prosić o swoje fundusze? Cyt: "Pisz im maile niech przyspieszą , a jak dostałeś maila od innej osoby to trzeba było napisać że konto było już weryfikowane".
    Tutaj nie chodzi o żalenie się, tylko o opis zaistniałych sytuacji, jakkolwiek dodam, że nie mam 18lat, żeby bawić się
    w mailowe ściemnianie i tracenie czasu na korespondencję z obsługą klienta.
    Jednocześnie przyznam, że jako "member of PFPS" i użytkownik innych portali, jestem zniesmaczony zaistniałą sytuacją.
    Dodam, że dziś otrzymałem kolejnego maila od obsługi klienta TOBET, kolejne wymijające detale i kolejna ściema.
    Na koniec ponowna prośba do członków PFPS którzy są odpowiedzialni za organizownie patronów w polskim świecie pokerowym,
    troszkę interwencji i dobrej woli będzie mile widziane. A w przyszłości proszę dobrze przemyśleć wybory które mają duże znaczenie dla polskiego pokera.
    A dla kolegi Oskarek89, proszę mi wierzyć, że zaistniałe sytuacje nie pomagają w opracowywaniu ustawowych formalności, formalności które odegrają dużą rolę w przyszłości polskiego pokera.
    ... jeżeli kolega wie o czym mówię ...
    ...
    Jeżeli czas mi na to pozwoli, postaram się poinformować kolegów i koleżanki jak potoczy się sytuacja z Tobet...
    ...Pozdr.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wiadomo jak sponsor byl dobierany - na tzw krzywy ryj, bez oficjlanych konkursow itp wiec jesli ufasz slepo w PFPS ze daja tylko najlepsze pokoje to sie mylisz.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..i jak się potoczyło z tobet kolego lol ale masakra szkoda tylko tych ludzi co powygrywali ticety MASAKRA

    Abramczuk spójrz w lustro i podaj się do dymisji przekreciarzu