Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zakładam temat żeby uciąć wszelkie spekulacje na temat terminów i dać wam sygnał, że moje działania w tej chwili skupiają się prawie w całości na pierwszym evencie. W najbliższym czasie osoby współodpowiedzialne za organizację turnieju założą odpowiednie wątki w różnych serwisach. Ja postaram się aby satelity, stepy etc. pojawiły się jak najszybciej online. Mam nadzieję, że niebawem zostanie zaprezentowana w nowej odsłonie strona hesop.eu. Będą na niej dostępne również zdjęcia z poprzedniego turnieju, który został rozegrany w maju w Harrachovie. Dam znać na forum kiedy tak się stanie.

    Pierwszy turniej tegorocznego cyklu odbędzie się zatem w dniach 29.10-31.10.2010 w kasynie Kartac w Ostravie. Wpisowe oraz struktura będą podobne bądź identyczne z tymi z Harrachova. Szczegóły dotyczące rejestracji do turnieju, side eventów będziemy zamieszczać we wszystkich do tego przewidzianych wątkach.

    /Marcin

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Fajna inicjatywa, mam nadzieje ze satelity niebawem sie pojawia

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    co to znaczy miedzynarodowe? to sa turki tylko dla polakow czy wszystkich narodowosci?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    miedzynarodowe zapewne oznacza ze polacy nie wypelnia calego cap'u i czesi czy slowacy beda takze mogli wziac udzial jak to zwykle w kartacu bywa
    ostatnio gralem tam nawet z finami i anglikami

  6. #6
    Miedzynarodowe moze tez dlatego, ze Slask lezy nie tylko w Polsce .

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Aż tak daleko bym się z interpretacją nie posuwał. Międzynarodowe ponieważ korzystamy z uprzejmości naszych sąsiadów, którzy chcieliby aby reprezentanci ich kraju również w turnieju uczestniczyli. Walczę na kilku frontach jednocześnie, ale mam wrażenie, że zbliżam się do końca. Efekty będą znane w ciągu 2-3 nadchodzących dni.

    /Marcin

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dla porządku zaproszę do odwiedzenia ciągle uzupełnianej galerii również w tym wątku: Hey Series of Poker (HESOP) Events | Facebook

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    witam, da sie zalatwic cos wiecej satelitek? wczoraj byla tylko jedna za 3$, dzisiaj nie ma jej wcale jest tylko rebuy za 2$, jutro znowu jedna za 3$, w piatek i sobote nie ma zadnej i dopiero niedziela znowu jedna za 3$. Zeby chociaz codziennie bylo jedno quali

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Witam

    codziennie jest jedno quali tylko mieliśmy pewien problem z wstawieniem turniejów do lobby. Są 3 rodzaje turniejów:

    1. freeroll (z nieograniczonym rebuyem 1$ przez pierwszą godzinę) w poniedziałki i piątki
    2. rebuy 2$ w środy i soboty
    3. freezout 3$ we wtorki, czwartki i niedzielę (przed finałem 32$)

    Turnieje będą wstawiane z 5 cio dniowym wyprzedzeniem.