Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    ktos wie co z tym turniejem dla mini vip race ? nie ma go w lobby ticketu tez nie dostalem zadnego

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Dziś (sobota) o godzinie 21.00 na HeyPoker zostanie rozegrany Finał Mini Wyścigu VIP RACE
    ...dla gracz, który w okresie od 08.11 do 03.12 uzbierali minimum 300 punktów gracza na heypoker.com
    hasło do turnieju: miniviprace

    UWAGA !
    W związku z tym, że aby wziąć udział w turnieju wystarczy podać hasło, to jeśli wejściówkę 150$ na HESOP lub ticket 22$ wygra osoba, która nie uzbierała 300 punktów lub która wygrała już wejściówkę w VIP RACE, to nagroda przechodzi na pierwszego gracza, który nie zajął premiowanego miejsca w turnieju specjalnym

    Nagrody:

    Dwóch pierwszych graczy turnieju specjalnego otrzyma wejściówki 150$ do turnieju głównego w Harrachovie.
    Natomiast pozycje 3-10 otrzymają ticket o wartości $22 upoważniające do wzięcia udziału w niedzielnym finale.

    Jeśli chcesz dowiedzieć się czy ugrałeś 300 punktów gracza, napisz emaila na: supportpl@heypoker.com

    Pozostałych zapraszam na ostanie satelity online:
    sobota godzina 20.00 - Rebuy/ Addon 1,10$ (gwarantowany 1 x ticket 22$ do niedzielnego finału)
    niedziela godzina 18.00 - One Rebuy 2,20$ (bez addona!) (gwarantowany 2 x ticket 22$ do niedzielnego finału)

    Finał Online Deepstack 22$ - niedziela godzina 21.00 (gwarantowane 5 x wejściówka 150$)

    ...a później w środę o 21.00 na satelitę "Last Chance HESOP"


    ...jak również zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie



    Konkurs - wymyśl pokerowe hasło dla cyklu HESOP

    Najlepsze hasło zostanie nagrodzone wejściówką o wartości 150$ na turniej HESOP Harrachov

    Hasło musi zawierać słowo: HESOP


    propozycje proszę wysyłać na email: supportpl@heypoker.com
    w temacie wpisując: HESOP konkurs
    ...a w treści podając pokerowe hasło...na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (05.12)
    Zwycięzce ogłosimy we wtorek (07.12)

    W przypadku, gdy zwycięzca konkursu będzie już posiadał wejściówkę na turniej w Harrachovie, to będzie on mógł wykorzystać wygrany ticket na któryś z następnych turniejów HESOP (z wyjątkiem turnieju finałowego)


    poniżej link do tematu gdzie zawsze pojawiają się wszystkie informacje:

    http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...rrachovie.html

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Turniej mini vip race jest w lobby i odbędzie się dzisiaj o godzinie 21:00. Zaproszenia (zawierające hasło) zostały wysłany do ok 100 osób z wyłączeniem tych, którzy zapewnili sobie wejściówkę już wcześniej. Jeśli nie dostałeś maila pisz proszę do supportu. Jeśli w turnieju zagra ktoś, kto nie spełnia warunków promocji i wygra, to nagroda przechodzi na następnego gracza. Dotyczy to zarówno wejściówek do Harrachova, jak i wejściówek do jutrzejszego finału online

    /Marcin

  4. #24
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Czy to oznacza, że jeśli wygrałem ticket w niedzielnym finale to nie mogę już brać udziału w tym miniviprace, bo nie dostałem żadnego maila?? Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    możesz grać ograniczenie dotyczy tylko osób, które wygrały wejściówkę w Vip Race

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    wygralem satke w HU, ale chcialbym zagrac dzis w tym finale, gdzie mam npisac mail i czy zdarza mnie przepisac?
    i co w przypadku, jak nie jade do Harrachova, gdybym wygral satke moge to wykorzystac na nastepny turniej? (grajac HU mialem zamiar, jechac, wygralem wejsciowke ta warta 22, ale teraz najchetniej przelozylbym wyjazd na nastepny w przypadku wygrania ticketu)

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Niestety nie można, bo to jest satelitka do Harrachova...tylko w przypadku gdy ktoś wygra dwie lub więcej wejściówek, to drugą i kolejne może wykorzystać na następne turnieje HESOP

    ...ale ticket ze stepów nie przepada i możesz wymienić go później na ticket do niedzielnej satelity...w styczniu ruszą satelity do kolejnego HESOPa i wtedy napisz do Marcina emaila supportpl@heypoker.com, aby zamienił ticket

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    zaraz zamienię wszystkim step 4 na dzisiejszy finał.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Ok, a co w przypadku gdybym wygral dzis satke i chcial komus innemu pozwolic jechac na turniej, bo ja bym nie mogl, mozna przepisac na niego ten ticket? Bo wiem, ze jak ktos wygral vip race to dalo sie przekierowac.
    Jezeli sie nie da (a powinno ), to jezeli nie mam zamiaru jechac do Harrachova, i mam wygrany step 3 HU, to te 22 dolce przepadna czy zostana, jezeli dzis nie zarejestruje sie do zadnej satelity/turnieju ?

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ticket masz już zamieniony. Całą resztę załatwimy drogą mailową.

    edit: mail poszedł
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 05-12-2010 o 19:13