Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    Witam wszystkich,
    powstała inicjatywa ( czytaj - wymyśliłem sobie ) zorganizowania w Tychach,w restauracji Szatnia turnieju deep stack z trochę większym wpisowym niż na lidze w Cookerze
    Trochę szczegółów:
    - jeśli chodzi o buy in to w grę wchodzi 100+10, 150+ 10 lub 200+10 żetoników
    - początkowy stack 10 000, blindy co 20 lub 25 minut
    - wstępny termin to poniedziałek 27 września
    - myślę że jedna z sal restauracji nada się idealnie na taka okazję: świeżo po remoncie, wykładzinka na podłodze, duży tv, odpowiednie stoły- jednym słowem klasa
    - restauracja oferuje duży wybór naprawdę dobrego jedzenia w przystępnej cenie i oczywiście alkohol ale tylko dla pełnoletnich- także dejvson i gumiś tylko przy soczku

    uważam, że w Tychach sprawdzi się taki turniej, nie chodzi mi o to żeby organizować go co tydzień czy dwa ale raz na jakiś czas przyda się możliwość zagrania freezeout'a z troszkę większą pulą
    oczywiście jest możliwość zagrania przy okazji jakichś stoliczków

    proszę wszystkich chętnych o wpisy w tym wątku wraz z głosem na temat buy ina
    wszystkie propozycje i uwagi mile widziane
    myślę że jeśli uzbieramy około 20 osób to będzie to miało sens - chociaż nie ukrywam że liczę na naszych sąsiadów z katowic, bierunia czy bielska i co za tym idzie sporą liczbę chętnych
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez darekTychy ; 14-09-2010 o 13:15

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    4
    jak dla mnie super pomysl jestem za 100+10 freezout blindy co 25 min
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    A i ja wpadłbym na taką imprezkę.
    Imo buy in specjalnie bez znaczenia (ale >100 na pewno).
    Blindy co 25 lub 30 minut.
    W bielsku co trzy tygodnie gramy taki freezout na lidze (buy in 100, stack 10k, blindy 25 minut).

    pozdro.

  4. #4
    chetnie przyjde zagrac, myśle ze buy-in 200+10 byłby w sam raz poniewaz duzo jest turnieji ligowych na slasku z wpisowym 100zł wiec lepiej gdyby to był turniej z wyzszym wpisowym jeśli ma być rozgrywany raz na jakis czas dozobaczenia na turnieju, pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    11
    JEstem za 200 buy in zgłaszam chęć

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    1
    Też się piszę na ten turniej.
    Buy in 100.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    4
    witam!!!!
    Chcialem ponowic ten temat bo jakos nikt nic nie pisze:9 co z tym freezoutem? bedzie wogole? jak tak to jaki buy in? w poniedzialki mam silownie i chcialbym to sobie jakos zaplanowac nie wiem moze przeloze na wtorek
    pozdrawiam

  8. #8
    na dzisiaj sprawa wygląda tak że turniej odbędzie się na 90 %
    z tego co rozmawiałem z ludźmi będzie przynajmniej 20 osób, niestety nie wszyscy wpisują się na forum
    także myślę że siłownie spokojnie możesz przekładać na wtorek
    co do buy ina decyzja jeszcze nie zapadła, ja osobiście wolałbym 200+10 ale zrobimy tak żeby zagrało jak najwięcej osób
    wszelkie informacje u mnie pod numerem 728473333
    pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wybierzcie opcje posrednią a wiec 150+10 a na pewno ekipa z EPG i Firmy wpadnie

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    4
    Ja jestem jak najbardziej chetny. Mysle ze 200 jest ok, tak jak Dave mowi, z mniejszym wpisowym jest duzo turkow, no ale dostosuje sie co juz tam uzgodnicie.