Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($78.57)
    SB ($50) 18/5 open limp 15, River AF: 1.5 po 560h
    BB ($43.72)
    UTG ($17.43)
    UTG+1 ($34.55)
    Hero (MP1) ($50.05)
    MP2 ($49.45)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is MP1 with 8, 8
    2 folds, Hero bets $2.25, 1 fold, CO (poster) calls $1.75, 1 fold, SB calls $2, 1 fold

    Flop: ($7.25) Q, 7, 10 (3 players)
    SB checks, Hero checks, CO checks

    Turn: ($7.25) 8 (3 players)
    SB checks, Hero bets $3, 1 fold, SB calls $3

    River: ($13.25) K (2 players)
    SB checks, Hero bets $6.50, SB raises $32.75, Hero folds

    Total pot: $26.25
    Main pot: $26.25 returned to SB

    Flop przeczekałem ze względu na tego shora za mną. Na turnie chciałem zagrać za 3.5 (missclick) tak żeby nie budować za bardzo puli i dojść do showdownu z tym setem. River fatalny no i ten c/r villaina mnie zmiażdżył Ze względu na jego niski River AF zrzuciłem. Z drugiej strony zastanawia mnie to dlaczego nie dobkbetował tego rivera. Proszę o opinie i wskazówki.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Imo to ze strony SB lekko tricky play. Nie dość że K po Twoim becie na turnie w żaden sposób Ci nie pomaga, zabija trochę akcje to on jeszcze daje check. Dla mnie to wygląda na jakieś KT, nietrafiony draw niż bardziej na jakiś monster w stylu J9 czy AJ.
    Oczywiście w tym miejscu staram się odrzucić TT i QQ (o KK nawet nie wspominać).
    AF może być trochę mylące, bo ono nie oznacza że takie kwiatki nie będzie zasadzał na river.
    Tym bardziej że grasz dość pasywny bet sizing tj. pół puli.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    wygląda jakbyś trochę grał scared money. na turnie mając idealnie ukrytego seta, dwóch donków z których żaden nie pokazał siły, naszym standardowym myśleniem nie powinno być "nie budować za bardzo puli, dojść do showdownu", ale wyciągnąc jak najwiecej value z naszym monsterem. z drugiej strony chcemy pokarac drawy. ja betuje 6-7 jakoś na turn.

    as played, "river fatalny"? na pewno nie poprawia zadnego jego ukladu do takiego ktory nas bije, poza AJ. jeśli zaś miał KJ, KQ, AK, to świetny river. znowu betuję więcej, jakieś 10-11. natomiast faktycznie w porządku jest fold do raise'a.

    po co podajesz jego openlimp %?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    po co podajesz jego openlimp %?
    czasem zerkam na Open Limp, Call Open. Można po tym w miare wnioskować czy gość gra tak tylko parki setminujac czy może szerzej - jakies connectory itd.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    wiec podaj call open zamiast openlimp, w tym wypadku

  6. #6
    Majac seta teoretycznie chciałbym walnać all-in po flopie. Z dwóch powodów
    1. Przeciwnik może ma (kolor lub strita) lub bedzie ze wszelka cenę drołował all -in ma go zniechecić.
    2. Newet jak przeciwnik powiedzmy trafił strita na flopie mam 33% na turnie i 23% na riverze że trafie fulla.

    Matematyka przemawia za all-inem

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    wiec podaj call open zamiast openlimp, w tym wypadku
    tak, tutaj się pomyliłem

    Cytat Zamieszczone przez Sabbah Zobacz posta
    Majac seta teoretycznie chciałbym walnać all-in po flopie. Z dwóch powodów
    1. Przeciwnik może ma (kolor lub strita) lub bedzie ze wszelka cenę drołował all -in ma go zniechecić.
    2. Newet jak przeciwnik powiedzmy trafił strita na flopie mam 33% na turnie i 23% na riverze że trafie fulla.

    Matematyka przemawia za all-inem
    no tak ale ja trafiłem seta nie na flopie ale na turnie dając mi mocny układ ale z dugiej strony karta dająca mi seta jest dla mnie niewygodna bo kompletuje różne kombinacje stritów

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    chciałbym coś napisać, ale uczniak wyczerpał temat

    no, żeby nie spamować, to może jeszcze dodam, że to już nawet nie chodzi o to, że mamy "over the top" of our range (bo de facto nie repujemy tu literalnie żadnego monstera poza tym fartownym 2outerem) tylko, że są tu tryliony rąk, które sprawdzą nas/zraisują niezależnie od sizingu i ogromną większość z nich bijemy
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 16-10-2010 o 23:01

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Na turnie imo popelniasz duzy blad betujac tak malo(3,5$) przy tylu drawach, riv dla mnie ok, choc ja bym pewnie kliknal call bo 2pary albo busted draw albo cos...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    po co ten bet na river ... faltt na turnie swiadcy o tym ze moze drawowac a krol nie byl najlepsza karta jak mogles zobaczyc na river. Lepiej check call. Skoro miales intencje zrzucic sie do raisa to po co ten bet ? Lepiej zcheckowac i flatt call 6,50 jesli by betowal. W obu przypadkach wkladasz do puli ok 6$ tylko ze w przypadku kiedy robisz call masz szanse na wygranie puli bo prawdopodobnie Twoj set jest tam dobry. Jak bym betowal ten river to tylko gdybym mial reada ze moj przeciwnik nie drawowal na turnie a jesli dostalbym raise to snap call bo wiem ze set bije jego prawdopodobnie 2 pary.