Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    3
    Witam. Mam Kilka pytn odnosnie konta bankowego w NETELLER. Czytałem dużo o tym, ale nigdzie nie uzyskałem konretnej odpowiedzi, a support NETELLERa jest o angielsku. Najlepiej jakby odpowiedział mi na moje pytania jakis użytkownik który juz ma konto w netku.

    1. Czy prowadzenie i zalozenie konta w Neteller jest zupelnie darmowe?
    2. Czy jest wymagana jakas pierwsza wplata o jakiejs konkretnej wysokosci i w jakims konkretnym terminie, jesli tak to jakim?
    3. Czy karta tez jest darmowa i czy nie trzeba za uzywanie i nieuzywanie placic?
    4. Czy na konto musza wplywac jakies pieniadze co miesiac/rok?
    5. Czy w kazdej chwili moge zamknac/usunac konto w Netellerze, bez podania przyczyny?

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez leymann Zobacz posta
    1. Czy prowadzenie i zalozenie konta w Neteller jest zupelnie darmowe?
    2. Czy jest wymagana jakas pierwsza wplata o jakiejs konkretnej wysokosci i w jakims konkretnym terminie, jesli tak to jakim?
    3. Czy karta tez jest darmowa i czy nie trzeba za uzywanie i nieuzywanie placic?
    4. Czy na konto musza wplywac jakies pieniadze co miesiac/rok?
    5. Czy w kazdej chwili moge zamknac/usunac konto w Netellerze, bez podania przyczyny?
    1. Tak.
    2. W celu zweryfikowania rachunku bankowego skoordynowanego z Netellem zostaniesz poproszony o jakiś minimalny depozyt (10$?)
    3. Karta jest darmowa. Wypłacając w bankomacie płacisz prowizję oraz za przewalutowanie. Jak karty nie używasz to nie ma żadnych opłat.
    4. Nie.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    3
    A to z ta minimalną wpłatą jest pewne? Z Ciekawości zapytałem na innym forum i powiedzili, ze nie trzeba żadnej wpłaty pierwszej uiszczać.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Rejestrując konto bankowe w Neteller musisz czekać na microprzelew od nich. Ja akurat weryfikując konto bankowe zrobiłem przelew z konta na Neteller podczas rozmowy telefonicznej z supportem i od razu miałem konto zweryfikowane.

    Tu masz FAQ: NETELLER FAQ

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    3

    Po wypełnieniu formularza, NETeller sprawdzi poprawość wprowadzonych przez nas informacji. W tym celu na nasze konto bankowe zostanie wykonany mikroprzelew (poniżej $1). Jedyne co musimy zrobić gdy to juz nastąpi to za jego pomocą zweryfikować nasze konto. W tym celu klikamy na link "Verify Bank Account" na stronie Netellera i wpisujemy ilość groszy na jaką opiewał mikroprzelew. Np. jeśli otrzymamy 0.33zł, wpisujemy 33. Nie przeliczamy tego na żadną inną walutę. Nie musimy także tej małej kwoty odsyłać do Netellera. Po zarejestrowaniu konta bankowego, nasze konto posiada status "Premier" dzięki czemu możemy przesyłac i odbierac pieniądze na wszystkie mozliwe sposoby dostępne w systemie.
    znalazlem takie coś w internecie, czyli tak jak mówisz. Ok Dzięki wielkie za pomoc. A jeszcze mam takie Pytanie, czy muszę w Netellerze rejestrować swoje konto bankowe? Bo wolałbym wypłacac sobie kase z netellera za pomocą karty jaka oferują
    Ostatnio edytowane przez leymann ; 13-09-2010 o 21:51

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    ^ Nie musisz, jak dla mnie taniej jednak przelewac niz wyplacac. A i wiedz, ze neteller co prawda 'darmowy' jest chyba tak naprawde jedna z najdrozszych opcji wyplacania $. Nie uzywam ich karty juz dawno, ale pamietam ze przy malych kwotach mozna zwatpic.
    Pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    A tam bez przesady, juz ktos wyliczal, ze roznica jest minimalna w porownaniu z mb. Faktycznie malych wyplat moze sie nei oplaca, ale ogolnie, no co 4 euro za wyplate i tyle (no i przewalutowanie).

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    6
    Mam problem z Netellerem. Otworzyłem konto, ale nie mam tam opcji Zarejestruj Konto Bankowe - dlaczego? Prosze o pomoc

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Kilka postów wyżej wkleiłem link do FAQ Netellera. Tam takie podstawy są opisane.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    6
    Mało mi to NETELLER FAQ pomogło, ale wnioskuje z tego ze musze do nich zadzwonic bądź wysłać maila, czy jest jakis inny sposób