Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Ogolnie Pan Jakub chyba pisal po kilku glebszych, bo same bzdury.
    To tylko moje zdanie, forum służy do konfrontowania opinii różnych osób. Daruj więc sobie tego typu wypowiedzi. Ja rozumiem że możesz się nie zgadzać z tym co napisałem.

    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Kolega "trochę" przesadził. Jeśli w 16$ osiągniesz na dużej próbce (minimum 5k s&g) 10% na 18 os. i 5% na 9 os. to znak, że jesteś bardzo, ale to bardzo dobry. 20 i 10 o których kolega wspominał jest praktycznie nierealne.

    Poza tym osiągnięcie reprezentatywnej próbki grając 6 s&g na raz zajmie naprawdę dużo czasu.

    Sting
    Napisałem to samo co ty... No pomijając 6% zamiast twoich 5ciu

    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Witam!

    Z tego co sie orientuje to nie ma sitow za 12$ non turbo na 18czy 27osob.
    Tak pomyłiłem z tymi na FTP tam turbo 18 sa za 12$, sry.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    WItam ,mały offtop Pragnę spytac was o rade, ponieważ z Jakubem nie jestesmy zgodni w kwestii jak wygląda spadek naszego ROI w stosunku do ilosci granych stołow. Jakub uważa, że grając 24stoły nasz ROi spada 6-10% w stosunku do gry na 6 stołach. Ja natomist sądze ze zmiany bedą sięgały max 1-2% u goscia który ten multitabling oragnia a nie klika bezmyslnie. Jakie jest wasze zdanie.

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Wszystko ok tylko na jakiej podstawie piszesz ze sity 11$ na 27 czy 18 osob sa tak bardzo dochodowe. Moze podasz jakies konkrety jakie roi tam zrobiles i po ilu sitach, bo jestem zupelnie innego zdania. Pozdro

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Mam na tym 26% roi ale mała próbka bo 400 turniejów. Obczaj sobie na TopSharku jacy tam przeciwnicy grają. Ja teraz patrzyłem chociażby to jest bardzo mało regów. Co prawda ostatni raz grałem te turnieje w czerwcu więc mogę w tym nie mieć racji.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Teraz nie wiem co ci odpisac bys sie nie obrazil. Zycze powodzenia. Giza

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    No i niestety, dobrze się działo, ale się zesrało. Od pewnego czasu drepczę w miejscu i to raczej do tyłu niż do przodu. Staty na dziś po 663 turniejach:

    SNG 1 Table - 407 tournaments, ROI 11.68, ITM 37.10, Average finish 4.84
    SNG 3 Table - 256 tournaments, ROI 25.07, ITM 26.56, Average finish 12.60

    Nie gram gorzej, uczę się i eliminuję pewne błędy, ale wykres wygląda tak jak niżej, a zestawienie miesięczne równie źle.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Coz mozna napisac. Jakbys dopisal do kazdej liczby na osi X "0" lub "00" to moglbys mowic ze sie cos "zesralo". Narazie to wyglada na zwykla korekte. Jezeli takie cos Cie tiltuje to popracuj nad tym elementem.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Jezeli masz ROI 25% na 27 osobowkach i ty marudzisz to chce uslyszec twoj placz po 5000 sitow gdzie twoje ROI spadnie w najlepszym wypadku do 12%. Pozdro.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Dokładnie, to zwyczajna korekta. Grasz może tak samo, ale rzadziej masz AA czy KK i częściej przegrywasz AK na 77. Jeśli nie popełniasz błędów to nie ma się czym przejmować.

    Sting

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Dzięki za odpowiedzi.
    To jest Bettson, więc turki 10 i 30 osób. Płakał nie będę, mam jak sądzę zdrowe podejście do tematu, po prostu pewnie początek miałem zbyt szczęśliwy i stąd teraz poczucie niedosytu.
    Błędy na pewno robię, ale też na pewno się na nich uczę, także patrzę z umiarkowanym optymizmem i w sumie z nadzieją przejścia na 5$ po osiągnięciu założonych celów bankrolowych.
    Długoterminowo ROI na 3table i na 1table pewnie się zbliży do siebie bardziej.