Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Pozycja nic Ci nie daje w momencie kiedy bedziesz mial 3 psb na na flopie. W momencie kiedy zagra cbeta za 1/2 pota na flopie, w puli bedzie znajdowalo sie z 30k zetonow, jak scallujesz bedzie to wynosilo 40k, a w stacku zostanie ci ~45k. Srsly liczysz, ze "majac pozycje i troche stacka w zapasie na gre" agresywny villain pomysli ze byloby zajebiscie gdyby przeczekal oop 2 streety z twoim psb w momencie kiedy jest z tylu bo akurat spazuje z jakims Q5s albo czyms innym?
    Jak wrzuci stacka to hey, welcome to gay city, bo z taka iloscia info klikanie przyciskow z AQ high jest czysta przyjemnoscia.
    Jak spadnie as, to brawo, gl w extracting value, ewentualnie w byciu value townowanym przez AK

    wiec: jesli uwazasz ze masz najlepsza reke grasz tutaj 4bet do 17.5-19k, ewentualnie walisz cib majac nadzieje, ze wrzuci stacka z jakimis random kartami, ale wolalbym tutaj odpuscic ze wzgledu na sizing i na strukture tego wcoopa

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    z bu pewnie otworze cos takiego
    22+,A2s+,K5s+,Q6s+,J8s+,T8s+,97s+,86s+,76s,65s,A7o +,K9o+,Q9o+,JTo

    moze troche szerzej i pewnie jesli dostane 2 3beta to zrobie jakis adjust i zaczne otwierac bardziej tight

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    z bu pewnie otworze cos takiego
    22+,A2s+,K5s+,Q6s+,J8s+,T8s+,97s+,86s+,76s,65s,A7o +,K9o+,Q9o+,JTo

    moze troche szerzej i pewnie jesli dostane 2 3beta to zrobie jakis adjust i zaczne otwierac bardziej tight
    Ja wolę zrobić już z takimi readami jakie mamy adjust wcześniej.

    Zawsze staram się być krok przed rywalem a skoro on ma nas za randoma to będzie nas 3b po wygraniu handu mega light tak więc wg. mnie przystosowanie od razu i tight otwieranie bu będzie mega dobre wg mnie i do tego czesto jezeli wiem ze dobry reg ma mnie za randoma to gralbym tutaj czesto 4b gdyz on wie ze random nie bedzie mu tu czesto 4b light ale majac na uwadze ze zrobilby normalny bet sizng 4b..

    as played fold

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    z bu pewnie otworze cos takiego
    22+,A2s+,K5s+,Q6s+,J8s+,T8s+,97s+,86s+,76s,65s,A7o +,K9o+,Q9o+,JTo
    Z takim zasięgiem i przy zrzucaniu AQ dostajesz 3beta z any two i villain zarabia.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Z takim zasięgiem i przy zrzucaniu AQ dostajesz 3beta z any two i villain zarabia.
    mowimy tu o normalnym 3becie czy absurdanie wielkim 3betem ktory stawia nas w turnieju z wyjebana struktura i dobrym stackiem na decyzji wrzucenia stacka zeby wygrac 12bb z pota albo byc masakrycznie z tylu.

    Mega nie podobaja mi sie twoje rozkminy, moze przejrzyj ten temat jeszcze raz, zobacz na sizingi i stacki i powiedz mi jaki jest twoj tok myslenia please

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez blackrobin77 Zobacz posta
    Obstawiałem ,że mnie tam szeroko re-reisuje z uwagi na bliskość płatnych miejsc ,niestety miał akurat KK .
    Na kazdego innego typa z tego stołu mógłbym nawet sfoldować - czy biorąc pod uwagę mój stack i image przeciwnika pójście w alliny to naprawde ogromny bład?
    Obstawiles, ze stawia Cie na all-inie ze wzgledu na bliskosc platnych miejsc? I odda Ci 1/3 stacka jak sie pomyli? Nie wydaje mie sie, zeby taki reg jak go przedstawiles tak glupio gral.

    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Ale po naszym 4 becie i przy naszym stacku już chyba musimy scallować jego AI.
    Nic nie musimy i to jest najwazniejsze. Dalej mamy ponad 40k co na tym stole nie jest jeszcze tragedią, a zeby go scallowac to musimy miec minimum 30% na wygrana majac AQ. A juz chyba widac, ze jego range sie troche bardziej zawezil.
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    I czemu taki duży 4 bet? Około 20k spokojnie wystarcza (choć tutaj nic by pewnie nie zmieniło).
    Co tu wszyscy pisza o duzym 4 becie? Ja tu widze z 9000 do 24500 czyli jakies 2,7 bet. To chyba ok.

    Reasumujac: miales jeszcze szanse uciec spod topora, ale jej nie wykorzystales. Juz chyba bardziej moglbys sie usprawiedliwiac, jakbys dal call po jego pierwszym raise i sie all-inowal na "dobrym flopie".