Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: turniej live

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!


    Bylem wczoraj w kasynie i byla taka sytuacja
    Blindy 400/800
    Gracz A zagrywa za 2000 na co gracz B wrzuca all in za 3200 i Gracz C robi call. Teraz dochodzi do glosu Gracz A i pyta czy moze jeszcze przebijac.? Krupierka nie jest pewna wiec wola turnament director, a on na to ze Gracz A ............


    Jaka powinna byc decyzja?
    Dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    wg mnie moze juz tylko scallowac

  3. #3
    Wg mnie może przebijac.
    Gracz A przebił do 2k, czyli inaczej mowiac o 1,2k. Gracz C przebil gracza B rowniez o 1,2k, wiec jest jest to już traktowanie jako minimalne "pelne" podbicie. Gdyby gracz C mial np 3,1k (lub mniej) to wtedy nie zrobilby pelnego podbicia (zaliczane wtedy jako call), i wowczas gracz A tez moglby tylko dać call.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Zgadzam się z Davidem. jest to minimalne przebicie o 1200, więc Gracz A ma prawo wykonać re-raise.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...nie jest ważne o ile przebił gracz A tylko ile zagrał /zagrał 2000/ więc gracz B grając all ina za3200 a gracz C sprawdza zamyka nie jako możliwość przebijania graczowi A

    może tylko sprawdzić

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Ostatecznie podjeto decyzje ze gracz A moze jeszcze przebic

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ...nie jest ważne o ile przebił gracz A tylko ile zagrał /zagrał 2000/ więc gracz B grając all ina za3200 a gracz C sprawdza zamyka nie jako możliwość przebijania graczowi A

    może tylko sprawdzić
    BZDURA!

    Można raisować

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    w turniejach prowadzonych przeze mnie czy erklosa napewno mozna przebic
    lecz spotkalem sie juz z kasynami(chyba jest tak w kartaczu) ze kolejne podbicie musi byc minimalnie o podbicie gracza kolejnego
    w tej sytuacji po raise do 2000 reraisowac mozna do min 4000 a ze raise 3200 jest od tego mniejszy to nie byloby mozna
    co miejsce to inny regulamin ale ja jestem za mozliwoscia przebicia

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    To wyznacza tzw - HOUSE RULLES ... Mianowicie dochodzi do typowej sytuacji underraise... blind jest 800 wiec przebicie jest 1200 i dla graczy online kolejnym minraisem bedzie kolejne 1200 czyli 3200 lacznie. Podobnie ma sie sytuacja w turniejach live rozgrywanych w stanach i australli jednakze w europie preferowana jest regula double raise total bet. Czyli w tym przypadku jesli gracz podbija do 2000 total a inny gracz idzie all in za 3200 to jest to underraise gdyz kolejny minraise wynosi 4000 total kolejny 8000 total, 16000 total itd. Wazne jest by zawsze zapytac Floor o house rule odnosnie minraisow wtedy nie bedzie problemu...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    Mieszkam i gram na codzien w Irlandii, nie spotkalem sie jeszcze z innymi zasadami w zadnym kasynie czy poker roomie niz double raise total bet. Ale jak napisalem zalezy od organizatora turnieju.