Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Witam.

    Mam mały problem z moją grą. Otóż, staram się multi-tablingować na CarboonPoker. I właśnie w tym rzecz. Gram 4-8 stołów, sesje po 45 min i przerwa.
    Jednakże nie mogę ustalić odpowiedniej strategii do gry. Próbowałem grać wyłącznie silnymi rękami, to zżerały mnie blindy, jedynie grywanie konektorów przynosi mi jakies pozytywne wyniki.
    Troche szczegołów:

    1. Gram narazie microstawki 0,02$ - 0,04$
    2. Nie uzywam żadnego softu do pokera.

    Więc mam pytanie do doświadczonych graczy. Jaki powinien być zakres moich rąk? Czy grać agresywnie z pozycji mając na ręku konektory w kolorze lub wysokie karty typu A8s ? Czy jedynie walczyć wysoki parami i konektorami typu AQ ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    W necie masz naprawde duzo poradnikow o NLTH. Oczywiscie w wiekszosci sa to podstawy, ale po twoim poscie mozna wywnioskowac ze wlasnie cos takiego jest ci potrzebne. Bedziesz mial tam napisane co grac, z jakiej pozycji itp. Z biegiem czasu sam wprowadzisz poprawki i stworzysz swoj styl. Tak wiec google i jazda - problemow ze znaleznieniem po polsku nie ma.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez pzamecki Zobacz posta
    Otóż, staram się multi-tablingować na CarboonPoker.
    Hej.

    Masz problemy ze strategią, więc powinieneś dać sobie spokój z multitablingiem i spróbować grać 1-2 stoły za to maksymalnie poprawnie. Multitabling powinno grać się gdy masz już wyrobiony mechanizm gry i podjęcie decyzji zajmuje Ci mało czasu (poprawnej decyzji!). Większość osób twierdzi że nie ma co łapać się za multitabling jeśli nie masz softu wspomagającego. Pomyśl o tym takie programy jak PokerTracker można dostać legalnie w necie za darmo - za wyrobienie punktów na stronach partnerskich.

    Cytat Zamieszczone przez pzamecki Zobacz posta
    Próbowałem grać wyłącznie silnymi rękami, to zżerały mnie blindy, jedynie grywanie konektorów przynosi mi pozytywne wyniki
    W cash blindy nie powinny cię "zżerać" - wybierz strategię dla siebie Short stack (SSS) lub Big stack (BSS) i trzymaj się jej. Jeśli grasz pełnym stackiem (BSS) zaznacz opcję w ustawieniach stołu/softu auto rebuy do pełnego stacku. Jeśli SSS to autorebuy do kwoty wpisowego.

    Możesz spróbować nauki na pokerstrategy.com. Życzę powodzenia i przede wszystkim cierpliwości.