Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Witam, chciałbym was prosić o jakieś rady/wskazówki. Pamiętam, że 9 miesięcy temu jakiś user prosił o podobną rzecz i pomogliśćie mu.


    Mianowicie: jak wygrindować trochę $. Założyłem sobie, że do końca listopada, chciałbym aby mój Br wynosił 1,5k$. Chciałbym kupić sobie laptopa, monitor, siłownie i zostawić sobie troche kasy na jakieś pierdoły. Alternatywną opcją z monitorem jest nazbieranie 26k fpp i wziąść monitor z ich sklepiku. Obecnie mój BR wynosi trochę ponad 300$. Od lutego nie zaliczyłem miesiąca na +. Ofc było to spowodowane problemami natury technicznej itp, ale też uważam niezdecydowaniem. Nie potrafię się zdecydować się obecnie na konkretną odmianę. Przeczytam blog jakiegoś cash wymiatacza- che niszczyć SH. Przeczytam blog Warsawa- chcę grindować stoliki 50bb max. Przeczytam o Boku challange- chcę napiepszać sity. Przeczytam o dobrych wystepach obywatela- chcę wygrywać k$ w MTT. Dlatego chciałbym się nastawić na jedną odmianę, przez ten czas, zrobić rolla, potem cashout. Odpocząć trochę od pokera, poczytać jakieś książki itp. Ale chcę, by efekt mojej pracy był widoczny, np. w postaci monitorka Nie chciałbym okresu wolnego od poksa przeżyć z myślą, że jestem bankrutem, choć nigdy nie zainwestowałem swojej kasy(rolla zbudowałem z 15$, które dostałem na forum) to bankructwo i tak boli. Trochę odbiegłem od wątku, więc, nie chciałbym tekstów w stylu: graj to co ci pasuje. Bo to nic mi nie mówi.

    No ale, weźmy na tapete to co chciałbym grać:
    cash games- Sh stoliki 100bb albo 50bb na nl5/10
    sit&go- jesli dony bedą dawały mi zysk to bede nawet je grał, mozliwe jest ustawienie na konkretny typ(np.stt), ale mogę grac rózne(np. 18tki i 45tki)
    mtt- tu akurat nie mam wiele czasu- mtt grałbym w gdy mam wiecej czasu, natomiast gdy mam mniej czasu skupiłbym sie na graniu satek do wiekszych turnieji i graniu 180tek

    Na koniec wykresy z moich gier:

    SNG http://img821.imageshack.us/img821/9...gamesplaye.png
    to wykres z ostatnich 1k gier. Sitów rozegrałem w sumie koło 2,5k. Mam na nich -10% ROI przy av. bi 2,5$. Tu jest cos dziwnego bo nie gram jak ostatni fisz. Zapewniam was. Gram tight w ES, w push or fold na pewno popełniam błedy ale c'mom na pewno nie na -10% ROI

    MTT http://img842.imageshack.us/img842/9...gamesplaye.png należy doliczyć jeszcze 160$ z sunday PL. Ale tak czy tak to próbka jest żadna

    Cash games http://img259.imageshack.us/img259/1011/asdrl.jpg jest to wykres z sierpnia z nl10 100bb max. Wykres jest do 20k. Od 20k są rozdania z 50bb

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wypłać kasę , idź na savvy i graj HU lub DoNy byle wyrobić bonusy
    Oczywiscie staraj sie byc na plus albo na zero chociaz

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    chce do konca listopada zostac na starsach i tam to wygrindowac, a co do savy to nie chce isc po najmniejszej linni oporu i zarabiac z Rb, poza tym nie lubie skakac po roomach

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    tutaj chodzi o to żeby zarabiać. Jak masz spoko winrate to zajebiście, jak nie to podpierasz sie rb
    Na PS nie masz żadnych korzyści i małe szanse na zbudowanie rolla, na savvy po pół roku możesz mieć 1000$-1500$ będąc z gry na 0, w zależności od tego ile grasz oczywiście

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    No no jakbym czytał o sobie
    Też skakałem po różnych odmianach rozgrywki, zaczęło się od cash, potem sng, mtt i ostatecznie najpierw cash full ring i teraz próby zdobycia sh.
    Z mojego doświadczenia wygląda to w ten sposób że warto jednak skupić się na jednej dyscyplinie (choć trzeba przyznać że tam gdzie skakałem to początki zawsze miałem na + )
    W moim wypadku sprawdziło się połączenie pokertrackera z multitabling full ring niskich stawek. Tam miałem najlepszy winrate, ale tylko na stawkach NL10 i NL20 (4-5 stołów). Wydaje mi się że ktoś komu zależy nie na jakiejś wielkiej kasie ale takie przyzwoitej to wystarczy mu full ring = małe swingi, dość schematyczna gra pod staty i wydaje mi się że nie potrzeba wielkich umiejętności w porównaniu do sh, gdzie się odnaleźć na razie nie mogę ale wiem że może być bardziej profitowe i częściej można takie stoliki znaleźć.
    Dlatego z mojej strony polecam fr cash.
    aa i jeśli chodzi o rb, to odkąd zacząłem się w to bawić to naprawdę może podnieść bankroll

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Polecam Ci HUSNG NL10 masz 30BI na limit wiec w miare komfortowa gra. Przeciwnicy na tym limicie nie sa zbyt wymagajacy , a grajac regularnie 20-25HU dziennie z ROI 8-10% spokojnie realizujesz swoj cel.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Pokersavvy jest naprawde najlepszym sposobem zrobienia ~1000$ rolla, granie na starsie czegokolwiek na micro stawkach to imo palenie pieniedzy.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    pierwszy raz słysze o husng nl10

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Moja rada: jak juz sie zdecydujesz to przestan marnowac czas na fora, blogi, wywiady, reportaze i miliony innych 'pokerowych' bzdur (takich jak ten topic imo, kto ma Ci powiedziec na czym najwiecej wygrasz, r u srs ?). Zajmij sie swoja gra od podstaw zamiast zajmowac sie pokerowym swiatem.

  10. #10
    up +1, widocznie za duzo czasu na to tracisz, bo z tych screenow wynika ze to tak ~miesiac solidnego grania, zeby zagrac te 1000sng, 300mtt i 25tys rak na cash.