Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Seat 3 is the button
    Seat 1: R0dn3yTr0tta ( $4.72 USD )
    Seat 2: limpcallabal ( $22.70 USD )
    Seat 3: S3calhar ( $27.92 USD )
    Seat 4: kjellken77 ( $18.34 USD )
    Seat 5: samuel9999 ( $24.41 USD )
    Seat 6: HERO ( $28.31 USD )
    kjellken77 posts small blind [$0.10 USD].
    samuel9999 posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO[ ]
    HERO raises [$0.80 USD]
    R0dn3yTr0tta folds
    limpcallabal folds
    S3calhar calls [$0.80 USD]
    kjellken77 folds

    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$1.20 USD]
    S3calhar calls [$1.20 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO checks
    S3calhar bets [$2.80 USD]
    HERO calls [$2.80 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO checks
    S3calhar bets [$7.20 USD]
    HEROfolds

    Staty 19/13 300 hands. Graliśmy 3 partie wczesniej rozdanie, w którym wydawało mi sie że zrobił loose call. Byłem pewny że zagra float z czym kolwiek, więc dałem mu okazje do kradzieży puli i zagrałem check/call turn. Oczywiście to samo chciałem zagrać river, jednak sie rozmyśliłem. Oczywiście zagra w ten sposób, także FD i słabsze K(ciężko mi powiedzieć czy są takie w jego range) i sety. Na dwie pary raczej go nie stawiam. CZy uważacie że często bedzie miał tutaj KJ/KT i bedzie chciał korzystac z okazji i zablefować? Jeśli ja zagrałem standard CB i potem check/call to chyba obstawiał by mnie właśnie na FD i river by odpuścił. Do tego pytanie o check/raise turn. Czy check raise nie jest lepszy?

    2.


    Table Osterley 2 (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Seat 1: BadDan ( $28.82 USD )
    Seat 2: Lucky_haha ( $20.00 USD )
    Seat 3: BalkanLion ( $20.20 USD )
    Seat 5: HERO ( $50.77 USD )
    Seat 6: DrunknHorny ( $20.30 USD )
    BalkanLion posts small blind [$0.10 USD].
    HERO posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    DrunknHorny folds
    BadDan folds
    Lucky_haha folds
    BalkanLion raises [$0.50 USD]
    HERO calls [$0.40 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    BalkanLion bets [$0.90 USD]
    HERO calls [$0.90 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    BalkanLion bets [$1.75 USD]
    HERO raises [$4.00 USD]
    BalkanLion calls [$2.25 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    BalkanLion bets [$14.60 USD]
    HERO folds
    BalkanLion wins $25.05 USD from main pot

    Staty 17/14. Steal sb 33%. Ciężko mi coś powiedzieć spektakularnego. Gra ABC. Oczywiście gram raise turn. Sprawdzają mnie FD i wysokie A(choc chyba nie powinny) i pytanie. Jak czesto koleś zagra call z powiedzmy AK/AQ? Jak czesto wykombinuje sobie, że ja FD nie mam i on bedzie mógł flush zaprezentować jesli nie dojdzie mu second pair?

    Generalne pytanie o takie pule. Czy jest zasadne na tych stawkach stawianie przeciętnych graczy, na takie linie? Choć w drugim rozdaniu raise chyba troche mały

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    w pierwszym gram bet turn. Teraz może mieć pary + gutshoty, parę + FD. K wiele gorszych raczej nie ma gość o takich statach. KJ i chyba tyle. Na riverze zagrałbym check/fold. CR na turn to chyba zbyt ostro. Zestackujesz się jak uderzy?

    W drugim jak już zobaczyłeś flopa sprawdzając raise to chyba nie ma innej lini bez jakiejś historii na flopie. Na turnie oczywisty raise. Na river fold. Nie sądze, aby to był blef tak często, że opłacałoby się sprawdzić. Chociaż VB też dość dziwny.

    I wklejaj ręce z HEM-a jak masz. Nie chce się liczyć ile jest w puli na poszczególnych ulicach.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Coś sie popiepszyło więc edytuje. Gram fold turn jeśli villain zagra all-in po moim check/raise. Jeślibym tak zagrał(czyli zakładam, że jest dużo silniejszy niz ja) to kwota zainwestowana byłaby podobna, jak w przypadku alternatywnego check/call turn i check/call river. Jesli ma słabszego Króla, to pewnie value na river bym nie dostał. Check/raise wyrzuca jednak drawy, a jesli nie to betuje z silniejszą reką , a o to chyba chodzi. Oczywiscie wszystko kwestia wielkości tego raise.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 08-09-2010 o 22:41

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    To wklejaj z HEM-a w formacie 2+2. Te edytowałeś, aby pokazały się karty?

    Nie zrozumiałem zdań prawdę mówiąc.