Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 286
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    dlatego mają C :P

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    sprawdzil juz ktos tego pokerrooma??? jak jest z ilościa graczy i z wypłata kasy??

  3. #13
    Somebody from this forum told me they had heard that you can't get more rakeback than the sum you have deposited. I asked the site about it, and they told me it wasn't true. Just FYI.

  4. #14
    Ciekawi mnie jedno od jakiegos czasu przychodzą na te forum obco krajowcy i za wszelką cene chcą pomgać w oferowaniu róznych ofert dziwne. :cry:

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    The most important thing here is withdrawal T&C. Have you heard from anyone who has withdrawn money from them (pokerroom)? Are there any limits or something on how much you can withdraw?

    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Ciekawi mnie jedno od jakiegos czasu przychodzą na te forum obco krajowcy i za wszelką cene chcą pomgać w oferowaniu róznych ofert dziwne. :cry:
    Ten obcokrajowiec jest sprawdzony i bynajmniej nie jest to żaden spamer. :wink:

  6. #16
    player


    Wiesz widzę ze to nie spamer bo nawet ten link nie jest referalem.

    Ale skąd takie zainteresowanie i chęć pomagania to nie wiem bo to już nie pierwszy obcokrajowiec na tym forum.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    to dziwne ze nie wiesz dlaczego tak jest serwis,,,,
    nie pomyslales ze jesli ten gosciu poleca jakas firme bez linku to po prostu dla niej pracuje, tak samo jak Michal ze sporitngbet albo robert z celeb,
    pozdro

  8. #18
    To jak pracuje dla niej to niech postara sie o tłumacza jak juz postanowił odwiedzać polskie forum

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    to dziwne ze nie wiesz dlaczego tak jest serwis,,,,
    nie pomyslales ze jesli ten gosciu poleca jakas firme bez linku to po prostu dla niej pracuje, tak samo jak Michal ze sporitngbet albo robert z celeb,
    pozdro
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    To jak pracuje dla niej to niech postara sie o tłumacza jak juz postanowił odwiedzać polskie forum
    On nie pracuje dla tej firmy, ale jest graczem. Wiem, bo mieszka w Poznaniu i gra razem z nami w pokera. Chciał być po prostu pomocny.

    Proponuję wrócić do tematu, bo ostatnio off-topic na tym forum jest rzeczą nadzwyczaj popularną.

  10. #20
    player


    Widzisz własnie o to chodzi by przedstawiac goscia teraz sprawa jasna, że jest tak jakby nasz człowiek.